15 медалей здобули пауерліфтери з Межівської громади на Відкритому турнірі зі станової тяги

15 медалей різного гатунку здобули вихованці секції пауерліфтингу Межівської ДЮСШ (тренер Даценко В. В.) на Відкритому турнірі зі станової тяги, що 9 вересня відбувся  у м. Вільногірськ Дніпропетровської області.

Змагання проходили на базі місцевого спорткомплексу “Авангард” та були присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Атлети з Межівщини на помості змагалися із спортсменами Вільногірська та Кам’янського.

Як підсумок виступу наших земляків –  15 медалей у більшості вагових категорій, серед них : 7 перших, 6 других, 2 третіх місця.

За традицією, починаємо зі здобутків дівчат:

– І місце у ваговій категорії до 52 кг здобула Чабан Софія, результат – 77, 5 кг;

– ІІ місце у категорії до 57 кг – Титаренко Христина, результат – 75 кг;

– ІІІ місце у категорії до 63 кг  –  Черепаха Дарина, результат 90 кг;

– ІІІ місце у категорії до 57 кг – Запорожченко Ольга.

У протистоянні юніорів:

– І місце – Карпенко Денис, категорія до 83 кг. У Дениса також ІІІ-є місце в абсолютній першості серед юніорів;

– І місце у категорії до 74 кг Макуха Роман;

– ІІ місце у категорії до 83 кг посів  Кузін Альберт, його результат – 190 кг;

– ІІ місце у категорії до 105 кг – Птиця Вадим, 180 кг;

– ІІ місце, у категорії до 93 кг Кириченко Влад – 170 кг;

Нарешті, у змаганнях чоловіків, наш земляк, майстер спорту України Михайло Ткаченко здолав вагу у 272 кг (!!!) в категорії до 83 кілограмів. У його активі як І місце у своїй ваговій категорії, так і  І місце в абсолютній першості серед чоловіків.

Вітаємо спортсменів та їх незмінного наставника Віктора Васильовича Даценка з вагомими результатами!

Віктор Васильович Даценко та його підопічні дякують організаторам змагань за запрошення (Наталія Зінчук), а також відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради за організацію поїздки на турнір.