П’ятниця, 19 Липня, 2024
Про головнеСпортивний меридіан

Два “золота” та чотири “бронзи” здобула команда Межівської ДЮСШ на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Об’єднана команда Межівської та Новопавлівської громад здобула 6 медалей на Чемпіонаті України із силового триборства серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, який 23 – 28 жовтня проходив у м. Коломия Івано-Франківської області.

З них: два «золота» та чотири «бронзи». Крім того, у загальному заліку другої вікової групи команда Межівської ДЮСШ посіла третє місце.

Тренери-наставники юних спортсменів:  Віктор Васильович Даценко, Юрій Васильович Білик та Андрій Юрійович Білик відзначають надзвичайно високу конкурентність звітної першості країни. У спортивному форумі взяли участь понад 400 юних спортсменів  з усіх куточків України!

Що ж, тим почесніше виглядають здобутки вихованців Межівської ДЮСШ

Отже, по-порядку.

За підсумками першого змагального дня:.

– чемпіонкою України у ваговій категорії 76+ стала Ксенія Врублевська (тренер Білик Ю. В.).

– бронзову медаль у категорії до 49 кг виборов Андрій Степаненко (тренер Білик Ю. В.)

У першій віковій групі у ваговій категорії до 46 кг Сергій Петрук посів шосте місце з результатом 145 кг.

Литовченко Артур став четвертим у категорії до 53 кг,з результатом 162.5 кг.

У другий день змагань (виступала ІІ вікова група) наші спортсмени знову підіймалися на п’єдестал пошани, а у їх скарбничці додалися “золото” та дві “бронзи”.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 52 кг стала Чабан Софія!

Вихованка Віктора Васильовича Даценка зібрала суму  187, 5 кг: присід 67,5 кг, жим лежачи – 42 кг, станова тяга – 77 кг, яка дозволила їй впевнено вибороти “золоту” медаль.

Також маємо два “бронзових” успіхи! І знову вони на рахунку саме наших дівчат.

У ваговій категорії до 47 кг ІІІ місце з результатом 135 кг посіла Пивовар-Темченко Мілана (тренер Білик Ю. В.).

Кучеренко Вікторія у ваговій категорії до 52 кг також виборола ІІІ місце з результатом 160 кг (тренери Білик Ю. В. та Білик А. Ю.).

Відзначаємо і Титаренко Христину, яка в категорії до 57 кг з результатом 170 кг посіла 4 місце.

Нарешті, третій день змагань підсумував протистояння у другій віковій групі.

Маємо бронзову медаль у категорії до 105 кг, яку здобув Андрій Марченко, із сумою – 410 кг (тренер – Віктор Васильович Даценко).

У ваговій категорії до 74 кг 4 місце, з результатом – 355 кг посів Трубчанин Максим.

Нарешті, Фатов Роман, у категорії до 83 кг посів 9 місце (сума – 302,5) кг.

У загальному заліку другої вікової групи команда Межівської ДЮСШ посіла третє місце.

Щиро вітаємо наших спортсменів та тренерів з чудовим виступом на Чемпіонаті України!