Футбол повертається!

Перший після карантинний футбольний турнір на Межівщині минулої суботи приймав гостинний спорткомплекс Межівської ЗШ №1. Його організатором виступила Межівська селищна територіальна громада.

Ігри проходили в одній групі за круговою системою у форматі 5 гравців у полі + воротар.

Учасники Кубку на приз селищного голови: “Межова”, “Зоря”, “Петровського” та “Новопавлівка/Богданівка”.

Переможцем стала слов’янська “Зоря” – 7 очок, “Межова” – 4 очки, “Новопавлівка/Богданівка”” – 3 очки і нарешті “Петровського” – 3 залікових пункти.

Перед початком Кубку відбулося нагородження переможців та срібних призерів відкритого зимового чемпіонату Межівської громади з футзалу. Нагадаємо, що почесний трофей здобула слов’янська “Зоря”, ІІ місце посіла “Межова”.

Відчувалося, що команди скучили за футболом, практично всі матчі відзначалися непоганими швидкостями, боротьбою і досить високою результативністю.

Ну і, звичайно, емоціями! У спорті без них нікуди…

Роздуми на тему

Футбольні вболівальники громад Межівщини завжди з нетерпінням чекають на початок сезону великого футболу. Чекають, не дивлячись ні на що…

Звичайно, епідемія COVID-19 та карантинні обмеження наклали свій відбиток і на спортивне життя району. Тому багато хто сподівався, що з послабленням карантину розпочнеться і футбольний чемпіонат.

Однак, на дворі, хоч і прохолодне, а все ж літо – проте мови про проведення регулярної футбольної першості 2021 року поки що немає. Мається на увазі повноцінний формат 11х11 гравців.

Причини на поверхні.

Якщо ще минулого року у чемпіонаті Межівського району брали участь 6 команд (по ходу першості їх залишилося 5) – то сьогодні більшість із цих колективів не в змозі сформувати повноцінні склади. На жаль…

Якщо відкинути у бік емоції, то актуальним залишається питання проведення чемпіонату у форматі 5+1 або 4+1 на майданчиках зі штучним покриттям.

Поки що ж, вболівальники мають можливість «відвести душу», лише на подібних одноденних турнірах.

Хочеться вірити, що таке футбольне затишшя на Межівщині дійсно вимушене і тимчасове…