Футзал: Крапки над “і” розставлено

Добіг завершення Відкритий чемпіонат Межівської громади з футзалу 2021-2022 рр. Останній, позакалендарний, тур, що відбувся 5 лютого, нарешті мав розставити всі крапки над «і» у підсумковій таблиці першості.

Отже, були зіграні три пропущені матчі, які врешті надали турнірці логічного вигляду, а також відповіли на головне питання ігрового дня. А саме – щодо володаря комплекту бронзових нагород…

Як з’ясувалося після завершення чемпіонату, одразу три колективи набрали по 6 залікових очок. А отже, долю третього місця вирішили додаткові показники в особистих зустрічах між цими колективами. А саме різниця забитих-пропущених м’ячів у іграх між “Межовою”, “Зоряним” та “Зорею”.

Забігаючи наперед, відзначимо, що за згаданими додатковими показниками на третьому місці все ж таки залишилася слов’янська “Зоря”.

Щодо матчів ігрового дня, то спочатку вболівальники побачили два поєдинки за участі ФК “Демурине”, які видалися напрочуд багатими на забиті м’ячі.

Спочатку ФК “Зоряне” здолали демурян – 12:3. А потім вже ФК “Межова” з ФК “Демурине” влаштували справжнє шоу для вболівальників, яке завершилося фантастичним для футзалу рахунком 19:8 на користь «Межової».

Нарешті, у вирішальному матчі за бронзу між ФК “Зоряне” та ФК “Зоря”, де зорянцям треба було перемагати з різницею у 6 м’ячів, переконливішими були саме вони – 3:2, тож посіли четверте місце. “Межова” відповідно п’ята, “Демурине” замикає турнірну таблицю.

Ще раз нагадаємо, що чемпіоном першості стає ФК “Перемога”, срібло – у “Зорі-2”.


Трохи статистики на завершення:

⚽  Чемпіонат пройшов у одне коло, у 15-ти поєдинках було забито 217 м’ячів, у середньому – 14,5 м’ячів за гру.

⚽  Найрезультативнішими командами стали ФК «Зоря» та ФК «Перемога» – 43 та 41 забитий м’яч відповідно.

⚽  Найслабшою виявилася оборона ФК «Демурине» – 73 пропущених м’ячі.

⚽  Стовідсотковий показник набраних очок має чемпіон – ФК «Перемога», яка здобула 5 перемог у п’яти поєдинках.

До речі, чемпіонат вийшов максимально безкомпромісний – з 15-ти поєдинків не було зафіксовано жодної нічиєї!

До нових зустрічей на спортивних майданчиках.

Любіть футбол!

Інформація «ММ»