Команди Межівської СТГ – переможці Кубку губернатора з волейболу!

13 жовтня на базі спортивного комплексу ДЮСШ смт Покровське відбулася урочиста церемонія нагородження Відкритого кубку з волейболу «Маю честь запросити» за ініціативи та під патронатом голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, присвяченого Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Серед почесних гостей на святі були присутні заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Максим Беспальчук, заступник голови Синельниківської районної державної адміністрації В’ячеслав Рибачук, заступник селищного голови Межівської селищної територіальної громади Ірина Новак, перший віце-президент Федерації волейболу Дніпропетровської області Іван Бабич, відповідальний секретар Федерації волейболу Дніпропетровської області Василь Воронін.

У змаганнях, які відбулися в містах Тернівка, Павлоград, смт Васильківка, Межова та Покровське, взяли участь 24 команди, в тому числі команда дівчат Межівської ДЮСШ 2007-2008 р.н. та чоловіча команда Межівської СТГ.

Представником збірних команд Межівської громади була головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторія Данюк.

Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Максим Беспальчук привітав гостей свята від імені губернатора Валентина Резніченка та за багаторічну сумлінну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері розвитку фізичної культури і спорту в регіоні нагородив наручним годинником від голови ДніпроОДА заступника директора Межівської ДЮСШ, тренера-викладача з волейболу Галину Мустафівну Ткаченко.

Приємно, що обидві команди нашої громади: дівчат 2007-2008 р.н. тренера-викладача Ткаченко Г.М. та чоловіків Межівської територіальної громади стали переможцями турніру й отримали найвищі нагороди – кубки, спортивні медалі, грамоти та сертифікат на придбання волейбольної форми.

Дирекція ДЮСШ, батьківська громадськість дуже вдячні Межівському селищному голові Зражевському Володимиру Миколайовичу, заступнику Межівського селищного голови Новак Ірині Федорівні,начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Литвиненку Олександру Олексійовичу, головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної громади Данюк Вікторії Вікторівні за підтримку волейболу в нашому регіоні як серед підростаючого покоління, так і серед дорослого населення.

– Велика подяка за таку довіру та допомогу в організації турніру, підтримку волейболу в нашому регіоні першому віце-президенту Федерації волейболу Дніпропетровської області Івану Володимировичу Бабичу. Для нас – це дуже висока нагорода. Вже є чим пишатися, є до чого прагнути! – відзначила тренер-викладач відділення волейболуМежівської ДЮСШ Галина Мустафівна Ткаченко.