«Межова» виграє турнір до Дня працівників сільського господарства!

Ось уже котрий рік поспіль у ці осінні дні на стадіоні фермерського господарства «Дорошенко», що на південній околиці Межової проходить ветеранський футбольний турнір, присвячений Дню працівників сільського господарства.
Господарем та організатором турніру є сам Володимир Дорошенко – палкий футбольний вболівальник.

Цього року, зрештою як і попередні, турнір пройшов на дуже високому рівні!

І це не просто слова, адже участь у ньому взяли команди як з Межівської селищної ради, а й гості з Покровщини – команда «Коломийці» та, навіть, Донецької області – міста Покровська (Красноармійськ).

Тож можна сміливо сказати, що товариський турнір ветеранів вийшов на міжобласний рівень! А все завдяки гарній організацій, гостинності самого Володимира Дорошенка та чудовим товариським зв’язкам ветеранів футболу з різних районів Дніпропетровщини та, навіть, сусідніх областей.

Ви б бачили з якою теплотою та щирістю віталися давні знайомі по футбольним баталіям їхньої молодості…

Хоча, будемо відвертими, на футбольному полі ми побачили зовсім не ветеранів, а все тих же амбітних, енергійних, запальних гравців, хоч і посріблених сивиною…. Але вони й до сьогодні люблять футбол! Він для них щось значно більше, аніж просто вид спорту – це стиль, спосіб життя.

Тепер про турнір. За олімпійською системою на вболівальників чекали 4 захоплюючі поєдинки. Зрештою вони такими і стали. Два півфінали, матч за третє місце і, власне – фінал!

У першому поєдинку «Коломийці» – «Покровськ» основний час гри завершився бойовою нічиєю – 2:2. А у серії пенальті холоднокровнішими виявилися гості з Донеччини – 3:2.

А ось у іншому півфіналі вийшло справжнє межівське дербі – «Межова» – «Дорошенко», яке завершилося на користь «Межової» з рахунком – 3:1.

Знесилені господарі не змогли зібратись на втішний фінал – за 3-є місце і поступилися «Коломийцям» – 1:5. Хоча мінімальний рахунок 1:2 тримався майже до кінця поєдинку.

А ось фінал видався по-справжньому бойовим і напруженим. З такими емоціями та боротьбою, що інколи ловив себе на думці – було б у нашої молоді скільки бажання та азарту! І хоч швидкості вже були, як-то кажуть, не ті, і спритність, і реакція – незважаючи на це – матч дивився на одному диханні. І що особливо приємно – перемогли ветерани межівського футболу – 4:2. (Дублі Олександра Рахматова та Валерія Романія).

Але всі емоції вляглися одразу після фінального свистка. Міцні рукостискання та дружні обійми – традиційне завершення ветеранського турніру.

Варто було б бачити ту теплу і дружню атмосферу, що панувала під час обов’язкового неформального спілкування після футболу. Сміялися, жартували, згадували…А згадати ветеранам, чого там приховувати, було що…

Домовились підтримувати традицію, і, дай Боже всім здоров’я – обов’язково зустрітись на наступному ветеранському турнірі…