Нагородили чемпіонів та призерів першості Межівського району з футболу!

Епідемія COVID-19 безжально накладає свій відбиток на всі сфери нашого життя…
Цієї суботи у с. Зоряне мав відбутись Кубок закриття сезону – 2020 року на приз районної газети “Межівський меридіан”!
На жаль, з понеділка Дніпропетровщина, в тому числі і Межівський район внесено до “помаранчевої зони” карантину, а тому організаторами було прийнято виважене рішення – не ризикувати здоров’ям, і, будемо відвертими, життям наших земляків – гравців та всіх шанувальників футболу.
Під час футбольного свята передбачалась і урочиста церемонія нагородження чемпіонів та призерів першості Межівського району з футболу 2020 року.

Та заслужені нагороди все ж знайшли своїх героїв!

Враховуючи ситуація, що склалася – голова Федерації футболу Межівського району Сергій Богдан, секретар Федерації Вікторія Данюк відвідали Зоряне, Новопавлівку та Слов’янку, аби вручити їх команадам, але без залучення глядачів…

Чемпіонський трофей – втретє поспіль здобула команда “Петровського” (Зоряне), срібло – у новопавлівського “Прогреса”, бронза – в активі слов’янської “Зорі”.
Наші щирі вітання командам і всім причетним до їх успіху!
Приз кращого бомбардира чемпіонату отримали одразу два гравці: Віталій Яцура “Прогрес” та Сергій Рибальченко “Зоря”, а ось кращим воротарем став Андрій Подлєсний “Петровського”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо Кубку на приз районної газети “Межівський меридіан” – 2020, який з нетерпінням чекає на свого володаря – то він обов’язково відбудеться, як тільки-но дозволить епідемічна ситуація в регіоні!

Про місце та формат – повідомимо додатково.
Тож, до зустрічі на футболі !!!…