Підростає гідна зміна!..

…Як виглядатиме найкраща ідея для відзначення Дня фізичної культури та спорту?

Звичайно, що на спортивних змаганнях! І це переконливий доказ відданості улюбленому виду спорту…

Саме так – на змагальному помості  відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів провели Всеукраїнський День фізкультури та спорту вихованці секції пауерліфтингу Межівської ДЮСШ під керівництвом Віктора Васильовича Даценка.

Вже традиційно приймав його гостинний спортивний комплекс Дніпровської академії  імені Глінки.

Відзначимо, що це перший турнір обласного рівня із силового триборства, який було проведено від початку пандемії коронавірусу.

Тож чекали на нього і спортсмени, і тренери – з нетерпінням! Адже, відверто, скучили за змаганнями  (До речі, сам Віктор Васильович вважає їх невід’ємною складовою тренувального процесу), а відтак  старанно готувались  аби продемонструвати високі результати.

І хоча сьогодні відділення силового триборства, можна сказати, переживає перехідний період, пов’язаний із зміною поколінь (минулого і цього року випустилось ціле покоління талановитих вихованців) –  юні спортсмени не знітилися і здобули одразу 8 медалей різного ґатунку.

А це означає, що, як говориться,  святе місце – порожнім не буває… І вже підростає гідна зміна, яка, сподіваємось, зовсім скоро боротиметься за медалі на турнірах  найвищого рівня!

Отже, у змаганнях  дівчат маємо одразу три срібні нагороди та бронзу:

–  ІІ місце – у категорії до 52 кг здобула  Валерія Бобкіна;

– ІІ місце – до 57 кг – Катерина Пивовар;

– ІІ місце  – до 63 кг – Маргарита Аринушкіна;

– ІІІ місце – до 52 кг – Єва Ізвознікова.

Чемпіоном Дніпропетровської області у категорії до 66 кг став Іван Хрипун із сумою 410 кілограмів (137,5 кг– присід, 82,5 кг – жим лежачи та 190 кг – станова тяга), виконавши тим самим норматив першого дорослого розряду.

На другу сходинку п’єдесталу піднялися Альберт Кузін – у категорії  до 83 кг ( сума – 435 кг – норматив другого дорослого розряду) та Андрій Бобкін – у категорії до 105 кг.

Третім у категорії до 53 кг став Олександр Пізнякиі нарешті IV місце у категорії до 59 кг в активі Ярослава Євтушенка.

Цими вихідними у Дніпрі відбудуться змагання чоловік та жінок, а також ветеранів (виступи розведені у часі, у зв’язку з епідемією COVID-19), після чого будуть визначені призери і в командних заліках.

Про їх підсумки ми повідомимо додатково.

А поки що наші вітання юним спортсменам та їх досвідченому наставнику!

І традиційне побажання: не зупинятись на досягнутому!

Власна інформація «Межівський меридіан».

Фото : Power – Кам’янське  @power.dp.uaСпорт та Віталій Пізняк.