Відкритий турнір Межівської громади з шахів та шашок

У Межівській ДЮСШ пройшов Відкритий турнір Межівської селищної територіальної громади з шашок та шахів. Ініціатор турніру та головний суддя змагань директор ДЮСШ Ковтун Юрій Миколайович.

Шашки – дуже цікава гра. Цією грою захоплюються і дорослі, і діти. Вона розвиває мислення, інтуїцію, а також вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед.

Абсолютним переможцем турніру з шашок став Копко Юрій!

Серед дівчат: І місце – Самолюк Анастасія, ІІ – Безміліцина Вероніка, ІІІ – Єрьомченко Анастасія (учні відділення волейболу Межівської ДЮСШ).

Серед жінок: І місце – Ткаченко Галина і ІІ – Оксана Безміліцина.

Шахи – це гра для тих, хто від природи володіє високим інтелектом, уміє концентрувати увагу та керується логікою.

Серед чоловіків почесне І місце зайняв Юрій Ковтун, ІІ – Олександр Путько та ІІІ – Головченко Ігор. Усі переможці та призери Відкритого турніру із шахів та шашок були нагороджені спортивними медалями та грамотами від Межівського селищного голови Зражевського В.М.

Турнір пройшов насичено, продуктивно. Всі учасники були задоволені дружньою атмосферою та умовами проведення змагань та залишились   сповнені позитивними враженнями, що такі змагання стануть традиційними. Тож побажаємо надалі учасникам цих інтелектульних змагань вдалих переможних комбінацій подальших успіхів.

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні Відкритого турніру із шахів та шашок начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Литвиненку Олександру Олексійовичу та головному спеціалісту відділу освіти Данюк Вікторії Вікторівні.

Адміністрація Межівської ДЮСШ