Волейбол об’єднує сусідні громади. У Слов’янці пройшов волейбольний турнір серед дівчат

Продовжується добра традиція  проводити турніри з волейболу  за участі команд Слов’янської та Межівської територіальних громад Синельниківського району.

Цього разу у гостинних  стінах спортивного комплексу с. Слов’янка пройшов командний кубковий турнір «ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ», де зустрілися  дівчата 2010 року та 2011 року народження тренерів викладачів Таранця Миколи Миколайовича (Слов’янка)  та Ткаченко Галини Мустафівни (Межова).

На спортивному майданчику  панував дійсно спортивний дух  безкомпромісних, чесних змагань, які принесли чимале задоволення і нові яскраві  враження.

Молодші вихованці спортивної школи  отримали безцінний ігровий досвід та позитивні емоції. До речі, для багатьох  юних спортсменок ці змагання стали першими в їхньому житті.

По завершенню дуже цікавих волейбольних  протистоянь, загальне турнірне становище сформувалось на користь  обох команд Межівської територіальної громади, але треба відмітити, що обидві команди Слов’янської громади показали теж непогану гру та  боролися, як кажуть, до останнього м’яча.

 На  церемонії  нагородження  за чудову гру були відмічені  кращі гравці

 серед дівчат 2010 р. н:

– Соломіна Софія та Ковтун Поліна (Межівська  ТГ)

– Савчук Дарина та Чеботарьова Мілана (Слов’янська ТГ)

   серед дівчат 2011 р.н:

 – Костиря Валерія та ЗОЦ Софія (Межівська  ТГ)

–  Овсяннікова Марія та Соловйова Софія (Слов’янська  ТГ).

Всі  переможці, призери та кращі гравці змагань були нагороджені  почесними грамотами  від сільського голови Слов’янської громади Смольської Галини Іванівни.

Тож, побажаємо тренерам та юним спортсменкам дуже важливих перемог, сильного командного духу у майбутньому, успіхів та наснаги!

Галина Ткаченко:

– Це були чудові та насичені змагання, що подарували учасникам, вболівальникам та організаторам безцінний досвід і позитивні емоції.

Впевнена, що участь у подібних турнірах сприяє, як популяризації волейболу серед дітей, так і виявленню нових талантів. Адже, головна мета локальних змагань – підвищення масовості дитячо-юнацького спорту  та продовження налагодження  співробітництва  між громадами,  у тому числі, і в напрямку спільного розвитку фізичної культури та спорту серед молоді.

Вдячність за теплий, гостинний прийом тренеру – викладачу Таранцю Миколі Миколайовичу, комфорт та чистоту під час проведення турніру – працівникам спортивного комплексу с. Слов’янка  Дєєвій Людмилі та Сацькій Наталії, за допомогу у суддівстві  змагань та підтримку своїх молодших  «друзів» по команді – вихованкам відділення волейболу Межівської ДЮСШ  Зваричук  Кароліні, Макарі Вікторії та Леван Єлизаветі.  

 Безмежна вдячність, честь і СЛАВА нашим найкращим ЗСУ!