Дистанційне навчання запроваджено у закладах освіти Межівської громади – з 1 по 7 лютого включно!

З 1 лютого заклади освіти Межівської СТГ перейдуть  на дистанційну форму навчання.

(в  т. ч. заклади позашкільної світи).

Також буде призупинено роботу дошкільних навчальних закладів.

До 7 лютого включно!

Таке рішення прийняла комісія ТЕБ та НС на  Межівської селищної ради сьогодні  – 31 січня.

Як повідомляє відділ освіти Межівської селищної ради, 31 січня 2022 року  з 1447 учнів громади сіли за парти 1085 дітей (75%), із 370 вихованців дошкільних закладів 195 дітей (52,7%!) залишилися вдома. 5 дошкільних навчальних закладів та один ліцей мають показник захворюваності від 30 до 50 відсотків.

Останні тижні ситуація щодо захворюваності на ГРВІ та  COVID-19 в Україні стрімко погіршується.

Епідеміологи та медики говорять про посилення карантину.

Зокрема, міністерство освіти і науки України рекомендує запровадити для учнів 5-11 класів дистанційне навчання. Відповідні рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу надіслано засновникам і керівникам закладів освіти.

Врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує:

– організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів;

– у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;

– у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу і розкладу занять.

Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів ЗЗСО дозволяється.

Зокрема, що стосується ситуації із захворюваністю на COVID-19, то за минулий тиждень на Межівщині зареєстровано 29 випадків коронавірусу.

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації, до жителів громади звернувся Межівський селищний голова Володимир Зражевський.