Перелік захисних споруд цивільного захисту Межівської СТГ

У зв’язку з військовими подіями на сході нашої держави, ескалацією напруженості та загрози широкомасштабних військових дій, останнім часом стає актуальним питання щодо укриття населення громади в захисних спорудах цивільного захисту.

Укриття населення в захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів. 

Треба відзначити, що в залежності від захисних властивостей захисні споруди поділяються на сховища (бомбосховища) і протирадіаційні укриття (ПРУ).

Крім того, для захисту людей можуть застосовуватися найпростіші укриття: 

Найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Саме  найпростіші укриття на сьогодні  складають основу укриття населення громади. Це підвальні приміщення адміністративних будівель, навчальних закладів.

Перелік споруд що можуть бути використані для укриття населення Межівської селищної ради.

  • смт. Межова, вул. ім. Грушевського, 4; Адміністритивна будівля; Вбудоване підвальне приміщення, місткість 150 чол. ;

  • смт. Межова, вул. Сонячна, 8; Межівський аграрний ліцей  Межівської селищної ради»; Вбудоване підвальне приміщення, місткість 150 чол.;

  • смт. Межова, вул. Покровська, 2; Адміністративна будівля ветеринарної амбулаторії Межівської районної державної ветеринарної лікарні Вбудоване підвальне приміщення, місткість 50 чол;

  • смт. Межова, вул. Покровська, 4; Адміністративна будівля ветеринарної лабораторії; Межівської районної державної ветеринарної лікарні; Вбудоване підвальне приміщення, місткість 50 чол;

Перелік споруд що можуть бути використані для укриття населення, затверджений комісією  ТЕБ і НС  Межівської селищної ради.