Субота, 20 Липня, 2024
Важливо!Проблема

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: ЗНЕБОЛЮВАЛЬНИМ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ – ТАК. ВІДКРИТТЮ НАРКОРИНКУ В УКРАЇНІ – НІ!

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт про легалізацію вирощування, переробки та вживання наркотичної марихуани. Єдиною фракцією, що виступила проти, була «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко. Вона не лише викрила злочинні плани влади, а й пообіцяла вивести всіх на чисту воду та продовжувати боротись проти перетворення України на наркокартель, попри шалений гавкіт куплених блогерів та придворних політологів.

Тоді як наші воїни виборюють наше право на існування, їхню країну намагаються зробити «європейською Колумбією», де існує лише один реальний бізнес – вирощування наркоти. І це не перебільшення: в законопроєкті №7457 йдеться винятково про вирощування марихуани в особливо великих обсягах. Його ухвалили під прикриттям відверто блюзнірських розповідей про страждання хворих, «яким не дають чудо-ліки від болю». А наступного дня, у порожньому залі, ті ж депутати ще й віддали на продаж найцінніші землі – дослідницькі поля Академії наук та аграрних університетів. Не погребували навіть городами біля тюрем – їх теж забрали. Вочевидь, комусь свербить швидше стати «марихуановими королями», і кожну вільну сотку засіяти «чудо-ліками».

Народ вирішили обдурити та приспати красивою назвою законопроєкту – «регулювання обігу коноплі для розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування». Хто ж не захоче допомогти онкохворим, які не знають, куди подітись від страшного болю?.. Хто ж не захоче допомогти діткам з епілепсією?.. Хто ж не захоче полегшити невимовний біль наших ветеранів, які втратили на фронті не лише руки та ноги, а й елементарний спокій?..

Але в законопроєкті, який пхають, проливаючи ріки лицемірних сліз, нема ані слова про ліки. Навпаки, там дбайливо прописали: хворі матимуть право лише на синтетичні медикаменти з коноплі – дорогі, імпортні та малодоступні. Навіть ліки, які буцімто планують виробляти в Україні, нещасні хворі зможуть отримати лише через 3-4 роки після ухвалення закону. Це визнав навіть міністр Віктор Ляшко! А головна в цьому законопроєкті – стаття про вирощування конопель на українських землях без жодних обмежень будь-якими підприємствами. Скільки дозволять – стільки й засіють, хоч мільйон гектар. Саме для цього і відбирали у наших університетів найцінніші землі. А потім весь цей товар викинуть на ринок, знищать зароблену кров’ю наших воїнів героїчну репутацію країни та забезпечать їй принизливе прізвисько «європейська Колумбія».

Ось і виходить, що закон – не для пацієнтів, а для «серйозних бізнесменів», що вже готуються вирощувати й продавати навіть не коноплю, а наркотичну марихуану.

Але найбільш цинічним є спекулювання на стражданні хворих. Юлія Тимошенко в прямому ефірі показала документ, ухвалений ще 7 квітня 2021 року. Це постанова уряду №324, якою повністю легалізовано використання медичних препаратів на основі канабісу. Навіть «Українська правда» тоді радісно повідомила, що в Україні нарешті легалізовано медичний канабіс. Але хворі так і не отримали цих препаратів: вони не були зареєстровані, хоча на це було майже три роки! Що це таке? Нехлюйство? Профнепридатність? А може, хворих спеціально тримали без потрібних їм ліків, щоб згодом використати у спекуляціях на стражданнях?

Йдемо далі. Хто буде визначати вміст наркотичних речовин в коноплі? Влада. Хто буде видавати дозволи, кому й скільки виростити марихуани? Хто «контролює» ринок тютюну та горілки так, що навколо них процвітають контрабанда і корупція? Влада. Тільки-от якщо вони не змогли проконтролювати звичайні акцизи, як же вони проконтролюють велетенські плантації наркотичної марихуани, аби вона не потрапила в побутове споживання?

А якщо це станеться, для здоров’я нації це буде вирок. Цитуючи офіційну доповідь ООН, Юлія Тимошенко навела жахливі цифри: 41% наркоманів світу залежні від марихуани. Майже половина всіх, хто в Європі страждає залежністю, вживали марихуану. Причому поширеність її серед підлітків від 15 до 16 років дедалі зростає. А особливо небезпечним є вирощування і незаконний обіг наркотиків у країнах, спустошених війною. Адже там люди, і особливо діти, перебувають у вкрай тяжкому соціальному і психологічному стані, тому стають легкою здобиччю для наркоділків.

Усім відомо: у залежних від марихуани погіршується пам’ять, уповільнюється реакція, їм стає важко навчатися. Це таке майбутнє готується для нашої молоді, яка зачарувала весь світ своїм розумом і обдарованістю? Щоби вони не розвивались, а повільно опускались в мряку психозів та психічних розладів – вп’ятеро частіших саме у тих, хто залежить від марихуани? І це не «страшилки», а обґрунтовані висновки Американської Академії Педіатрії.

Але не все ще втрачено. Закон про легалізацію наркокартелів ухвалено лише в першому читанні.

Юлія Тимошенко та її команда будуть боротися за щасливе й гідне майбутнє українських дітей. Лідерка «Батьківщини» переконана: важкохворі пацієнти мають нарешті отримати знеболення, а наркоділки – по заслузі!

Сергій Костенко