Межівська громада попрощалася із захисником України Іваном Мединським

Під час виконання бойового завдання на території Луганської області загинув захисник з Межівської громади, люблячий син, батько, чоловік, справжній патріот української землі  – Іван Мединський….

Неможливо передати словами тут біль і розпач …

Без батька залишились троє синочків…

Сьогодні ГЕРОЯ  в останню дорогу провела Межівська громада

Прощалися з Іваном  найближчі люди – мама, кохана дружина, сестричка,  всі рідні та близькі, а також багатолюдна громада, яка прийшла віддати останню шану воїну.

Бойові побратими розповідають, що Ваня був справжнім патріотом , мужнім воїном, надійним товаришем. Не вагаючись прийняв рішення, що буде боронити Україну від ворогів. 6 років віддано захищав рідну землю у зоні АТО/ООС. У числі перших став давав відсіч окупанту після повномасштабного вторгнення…

– Іван до останнього був вірний військовій присязі, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові накази, сміливо рвався до бою і до останнього подиху вірив у перемогу! – говорять товариші

Поховання Героя відбулося з військовими  почестями та прощального триразового збройового салюту.

– Важко говорити… Ми ніколи не забудемо подвиг Вані, котрий боронив Україну, віддавши найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас, – відзначив голова Межівської громади Володимир Зражевський.

Найкращі йдуть захищати Батьківщину, тримають мирне небо над нами й головами наших дітей!

Спи спокійно, Воїне!

 Ти назавжди залишишся у наших серцях та молитвах.

Вічна пам’ять нашому Захиснику! Герої не вмирають!