Гуманітарна допомога від торгово-промислових палат

«Доброго ранку. Приймайте гуманітарний вантаж!», – саме так щоразу телефонує президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко керівництву району. Без зайвих слів. По суті.

Синельниківський район сьогодні – форпост Дніпропетровщини, який захищає наш регіон одразу з двох напрямків удару ворога. Ми приймаємо тисячі біженців з Донецької, Запорізької та Луганської областей. І така підтримка з боку Дніпропетровської ТПП є важливою, потрібною та дуже нагальною.

Днями ми отримали вже четвертий вантаж, призначений підтримати мешканців району, тимчасово переміщених осіб та наших захисників. Продукти харчування, засоби гігієни, медичні препарати, одяг, взуття – здавалося б прості речі, які сьогодні вкрай необхідні.

Війна закінчиться. Україна обов’язково переможе. І завдяки допомозі, яку ми отримуємо від системи торгово-промислових палат сьогодні, ми впевнені, що завтра ми всі разом зможемо так само згуртовано відновити економіку регіону.

Дякуємо Дніпропетровській та Івано-Франківській ТПП, їх партнерам за ці важливі моменти підтримки та участі в обороні району й нашого шляху до перемоги!

Інформація Синельниківської РВА