Президент ввів воєнний стан. Росія почала вторгнення

Зранку 24 лютого Президент Росії Володимир Путін повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі. Після цього відбулась низка ракетних ударів на військові об’єкти в Україні, також почалася десантна операція у Чорному та Азовському морях.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив у своєму «Твітері»

 про те, що Путін розпочав повномасштабну війну проти України.

«Тривають удари по мирних українських містах. Це загарбницька війна. Україна буде захищатися та переможе. Світ може і має зупинити Путіна. Час діяти — просто зараз», – написав він.

Президент Володимир Зеленський у відеозвернення до українців у зв’язку з початком Росією війни оголосив про введення воєнного стану.

Президент Володимир Зеленський у відеозвернення до українців у зв’язку з початком Росією війни оголосив про введення воєнного стану.

“Шановні громадяни України, сьогодні вранці президент Росії Волдимир Путін оголосив проведення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія здійснила удари по нашій інфраструктурі та по нашим прикордонникам та загона. В багатьох містах України було чутно вибухи. Ми вводимо воєнний стан на всій території України”, – сказав Зеленський.

Український президент провів термінову розмову з президентом США Джо Байденом. Сполучені Штати Америки вже почали гортувати міжнародну підтримку.

“Сьогодні від вас, від кожного з вас потрібен спокій. За можливості залишайтеся вдома. Ми працюємо. Армія працуює.Прауює весь спектор оборонни. На зв’язку буду з вами постійно я, РНБО, Кабмін”, – звернувся до українців Зеленський. 

Низка телеканалів  розпочали марафони у зв’язку з початком  військової операції Російської Федерації проти України.