Шановні межівчани, наші гості!

Так, гостей сьогодні у нас стало набагато більше, але, не зважаючи на їхню кількість, ми намагаємося усіх прийняти, підтримати, по-можливості допомогти. Адже чудово розуміємо, що вони опинилися у складній ситуації і робимо все для того, щоб її покращити. Щоб людям, які приїжджають до нас на Межівщину, було комфортно, як і місцевим мешканцям!

Сьогодні ми проводимо заходи з евакуації громадян. Це вимушена міра. Я розумію, що на нашій території ситуація – некритична. Вона стабільна. Завдяки нашим Збройним Силам, Національній поліції нам вдається утримувати нормальну спокійну обстановку на нашій території. Але повторюю, якщо є можливість, ви можете тимчасово виїхати у більш безпечні місця як України, так і за межі нашої держави.

З цією метою нами разом з Укрзалізницею, з Придніпровською залізницею сформовано перелік потягів, які можуть вас довезти через станцію Дніпро до Львова, Чопа, Тернополя, Чернівців. Ви можете сісти на потяг, який буде слідувати до станції Покровськ, і потім повернутись у ті міста, які будуть зручними для вашого тимчасового проживання. Сьогодні є домовленість з громадами Чернівецької області, які готові прийняти наших мешканців, розселити їх в закладах соціальної сфери, надати все необхідне для того, щоб вони могли почувати себе комфортно – безкоштовне харчування, постільна білизна і всі необхідні речі.

Але повторю ще раз, що сьогодні ситуація в нашій громаді досить стабільна і спокійна. Ми знаходимося тут, ми працюємо, щоб цю ситуацію підтримувати. В громаді проводяться заходи з благоустрою населених пунктів, всі працівники виконавчого комітету селищної ради працюють у штатному режимі. Я – на місці, працюю. Я залишуся тут стільки, скільки буде необхідно, і ми будемо тримати ситуацію в нормальному робочому режимі.

Збройні Сили працюють, Національна поліція допомагає підтримувати правопорядок. Ми всі на місцях! Слава Україні!

Володимир Зражевський,
Межівський селищний голова