П’ятниця, 19 Липня, 2024
ВІЙНА: вторгнення РосіїПро головне

У Демуриному провели в останню путь 20-річного захисника України Максима Клочка

Максим  загинув 20 серпня 2023 року поблизу н. п. Часів Яр Донецької області під час виконання бойового завдання, внаслідок мінометного обстрілу окупантів. 

«…Під час виконання бойового завдання в районі н. п. Часів Яр Донецької області, внаслідок мінометного обстрілу військами російської федерації загинув механік-водій розвідувальної роти 62-ї  окремої механізованої бригади  Збройних сил України Максим Клочко», – йдеться у офіційному повідомленні.

Прощання із загиблим відбулося 25 серпня.

Цього дня велику Межівську громаду, селище Демурине разом  зібрало велике горе – в останню путь  проводжали захисника Вітчизни, 20-річного Клочко Максима.

Прихиливши коліна на знак скорботи, десятки  жителів села: близькі та  друзі, товариші, однокласники віддавали шану полеглому захиснику.

Односельчани та друзі згадують, що він був працьовитим хлопцем, надійним другом, люблячим сином. У тяжкий для всієї країни час він, без сумнівів та вагань, пішов на строкову службу, а потім  добровольцем виконував свій громадянський та військовий обов’язок по захисту Батьківщини.

У червні 2023-го Максиму виповнилося 20 років. Навчався він у Демуринській школі, закінчив Межівське ПТУ, отримав професію тракторист/машиніст сільгоспвиробництва.

У нього залишились батьки: мама Ольга Анатоліївна, тато Леонід Миколайович, брат Руслан…

Від імені керівництва громади останню шану воїну віддали Межівський селищний голова Володимир Зражевський, Демуринський староста Наталія Горячко.

Провели Максима з усіма військовими почестями.

Відповідно до церемоніалу, на вшанування пам’яті захисника України – салютна команда відсалютувала трьома залпами.

Прапор України – рідної держави, за яку він віддав своє життя, представники РТЦК та СП передали мамі – Ользі Анатоліївні.

 Вічний спомин про полеглого захисника, який віддав своє молоде життя за кращу долю України, за мирне небо, назавжди залишиться у наших серцях!

Сумуємо разом з рідними і схиляємо голови перед світлою пам’яттю Максима…