П’ятниця, 19 Липня, 2024
ВІЙНА: вторгнення Росії

УВАГА ! На Дніпропетровщині введено комендантську годину

Комендантську годину введено на території Дніпропетровської області з 22 години 24 лютого.

Рішення про запровадження комендантської години прийняте Радою оборони Дніпропетровської області. Відповідне розпорядження, у зв’язку з воєнним станом в Україні, видав і голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Згідно з рішенням Ради Оборони Дніпропетровської області, Керуючись законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення захисту безпеки населення та інтересів держави, на території Дніпропетровської області запровадити комендантську годину з 22.00 до 06.00 з 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

На період дії комендантської години забороняється перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток. Мають право перебувати на вулицях та інших громадських місцях за службовими посвідченнями працівники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Дніпровської міської ради, правоохоронних органів і органів військового управління, військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області, Управлінню Служби безпеки України у Дніпропетровській області, Управлінню патрульної поліції Департаменту патрульної поліції НПУ, Центральному територіальному управлінню  Національної гвардії України, оперативному командуванню «Схід» Збройних Сил України, Східному територіальному управлінню військової служби правопорядку, Регіональному управлінню Сил територіальної оборони «Схід» Збройних Сил України забезпечити дотримання заходів комендантської години відповідно до норм чинного законодавства України.

Голова ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

 

Введення комендантської години означає заборону перебування на вулиці та у громадських місцях з 22-ї до 6-ї години.

Виключення робиться лише для посадовців та силовиків, які мають працювати в цей час.

Комендантську годину введено з 24 лютого на 30 діб.

0 0 голосів
Рейтинг статті
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі