Привітання з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні мешканці району!

Історичні катаклізми XX століття, пов’язані з військовими конфліктами в різних куточках планети, не пройшли повз Україну. Незважаючи на те, що війни велися далеко за її межами, але кров була пролита наших громадян, несучи іншим народам миротворчу місію. Угорщина, країни Близького Сходу, Чехословаччина, Югославія, Лівія і, звичайно ж, найболючіша рана – Афганістан, на території якого війна розтягнулася на довгі десять років – це ті держави, в яких наші військовослужбовці боролися за мир.

Шановні ветерани, учасники бойових дій на території інших держав, прийміть щирі вітання та подяку за вашу мужність та героїзм!

Від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, реалізації планів!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської райдержадміністрації

 

 

Шановні ветерани війни в Афганістані!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності. На жаль, часто їх добра воля закінчувалася трагічно для рідних. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані.

Для українського народу, воїнів ЗСУ духовні цінності учасників бойових дій, їх досвід мають величезне значення, відіграють неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління захисників Вітчизни. Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим і підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.

Висловлюю шану й подяку всім ветеранам Афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі. Зичимо всім міцного здоров’я, миру, щастя й добра.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено неоголошену війну, яка тривала майже 10 років. Вона стала важким випробуванням і трагедією для багатьох. У цій кривавій війні мужність і героїзм виявили українці – офіцери і солдати.

Ми пам’ятаємо про них і засвідчуємо свою глибоку шану й повагу вашій мужності. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити днем сучасним, усвідомлювати власну відповідальність за майбутнє і долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, із вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, упевненості, щастя, миру і добра.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого ми відзначаємо 33-ю річницю виведення радянських військ з Афганістану. В цей день ми віддаємо данину поваги усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося стати учасниками бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця дата збігається зі святом Стрітення Господнього. В цей день молімося за душі полеглих побратимів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаю вам, шановні побратими, і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

Микола СКОЧКО,
голова Межівської районної ГО УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Дніпропетровської області