На колегії райдержадміністрації: вакцинація від COVID-19, початок навчального року і не тільки…

На базі Новопавлівської СТГ під головуванням Світлани Назарчук відбулося виїзне засідання колегії Синельниківської райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь во голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов, заступник голови Дніпро ОДА Ольга Горб, очільники громад району (в т. ч. голови ОТГ Межівщини Галина Смольська, Микола Гаврилов, Володимир Зражевський), керівники структурних підрозділів, управлінь та служб РДА.

Серед ключових питань, які були озвучені на початку засідання: вакцинація від COVID-19, стан готовності навчальних закладів до початку нового навчального року, участь територіальних громад у проектах та програмах, що проходять під егідою Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації (зокрема, активні парки та спортивні майданчики) та ін.

Під час засідання були розглянуті ї такі питання, як:

  • хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Синельниківського району за l півріччя 2021 року;

  • про схвалення Прогнозу районного бюджету на 2022-2024 роки;

  • про підсумки збирання ранніх зернових та підготовка до посіву озимих культур у господарствах всіх форм власності;

  • про проведення оздоровчої кампанії дітей Синельниківщини влітку 2021 року.

У ході невеликої екскурсії, яку провів Новопавлівській голова Микола Гаврилов, члени колегії та запрошені ознайомились із матеріально-технічною базою оздоровчого табору “Лілія”, який протягом останніх років не приймає дітей на оздоровлення. Обговорили перспективи відновлення діяльності табору.