Навчальний рік 2021/2022 уже на старті

Заклади Межівської селищної ради до роботи у новому навчальному році готові – визначила комісія представників виконавчого комітету Межівської селищної ради, Межівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради.

Станом на 01.09.2021 року у 10 закладах дошкільної освіти буде відкрито 21 групу (378 дітей). Шкільну освіту в громаді представляють 9 закладів загальної середньої освіти (1440 школярів), з них 1 початкова школа, 2 гімназії, 6 ліцеїв. За інклюзивною формою навчання будуть здобувати освіту 22 дитини. У Межівській ДЮСШ буде функціонувати 5 відділень, 22 групи із наповнюваністю 363 вихованці. Межівський будинок дитячої та юнацької творчості надаватиме освітні послуги 384 дітям із 6 закладів загальної середньої освіти. Враховуючи освітню реформу, здійснювалась перевірка готовності закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи.

Особлива увага була зосереджена на ході проведення ремонтних робіт, обладнанні навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів, теплопунктів), покрівель, облаштуванні територій, виконанні заходів з протипожежної безпеки, забезпеченні закладів освіти засобами для здійснення протиепідемічних заходів, дотриманні вимог з охорони праці.

У закладах освіти Межівської селищної ради проведені поточні ремонти будівель, навчальних приміщень, облаштування прилеглих територій за позабюджетні кошти на суму 184,9 тис. грн. У рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України, яка фінансується Європейським банком, проводяться роботи з реконструкції Межівського ліцею №2 Межівської селищної ради: проведена реконструкція системи опалення; завершена заміна дерев’яних вікон на сучасні металопластикові; триває заміна покрівлі. Завершені роботи по ремонту покрівлі КЗДО «Водолазький ясла-садок «Журавлик» Межівської селищної ради».

Та багато питань ще чекають на вирішення. Це обладнання будівель системами пожежної сигналізації і обробка дерев’яних конструкцій горищних покриттів засобами вогнезахисту; оновлення наявного технологічного обладнання шкільних харчоблоків і укомплектування шкільних майстерень інструментами та витратними матеріалами тощо.

Та, в цілому, проведена значна робота щодо підготовки закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2021/2022 навчального року, забезпечено виконання заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення освітньої галузі.