Остання сесія Межівської районної ради

20 жовтня 2020 року увійде до літопису Межівського району, як день проведення останньої сесії Межівської районної ради. На чергових місцевих виборах, які відбудуться цієї неділі 25 жовтня – територіальні громади району обиратимуть вже депутатський склад ради Синельниківського району, утвореного відповідно до Постанови Верховної Ради України No3650 «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року. До складу новоутвореного району увійшли і територіальні громади Межівщини.

Позачергове пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання провів голова райради Павло Халимендик за участю голови райдержадміністрації Сергія Кутнього.

Сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за січень-вересень 2020 року та зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2020 рік» – доповідала тимчасово виконуюча обов’язки начальника фінансового відділу райдержадміністрації Туракевич О.Л.

У свою чергу, голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та будівництва Мележик О.І. інформував депутатів з питання, що стосувалося передачі нерухомого майна з комунальної власності територіальних громад Межівського району до комунальної власності Зорянської сільської ради.

На завершення засідання голова районної ради Халимендик П.О. подякував депутатам за плідну роботу протягом всієї каденції та висловив щире сподівання на тісну співпрацю та взаєморозуміння між територіальними громадами, які функціонуватимуть на території Межівського району.

Зі словами подяки до депутатського корпусу також звернулися голова райдержадміністрації Кутній С.В., голова райдержадміністрації 2015-2019 рр. Гребцов В.І., голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів, регуляторної політики та підприємництва Максимов Г.О. та голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та будівництва Мележик О.І.

Під оплески присутніх Павло Олексійович вручив кожному з колег пам’ятні статуетки «Депутат Межівської районної ради VII скликання, 2015-2020 років».

А завершила свою роботу 37 сесія районної ради сьомого скликання пам’ятним колективним фото.