У Межівській громаді з’явиться 4 нових спортивних майданчики!

Загальнонаціональна програма «Здорова Україна», що започаткована Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту, а також представниками масового спорту має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців. Зокрема, проект передбачає створення в українських містах локацій «активний парк» і «спортивний майданчик». Нагадаємо, що Активні парки вже відкриті у Межівській та Новопавлівській СТГ.

– Дніпропетровщина підтримує наміри Президента заохочувати людей вести активний спосіб життя й займатись спортом. Цьогоріч в нашій області йде активне будівництво нових тренажерних майданчиків. І звичайно, що Межівська громада не могла залишитись осторонь цього проекту, – говорить Межівський селищний голова Володимир Зражевський. – Більше того, ми проявили ініціативу аби у населених пунктах селищної ради було
встановлено одразу 4 таких майданчики: Українці, Іванівці, Новогригорівці та смт Межова (вул. Пушкіна). До речі, з місцевого бюджету підтримали і співфінансування проекту.

Для інформації: За статистикою, 73% громадян України не займаються фізичними вправами через відсутність доступної сучасної й безкоштовної спортивної інфраструктури. Середня тривалість життя українців становить 63 роки у чоловіків і 73 роки у жінок, і за цими показниками Україна посідає 115 місце у світі. Тож програма Президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення, щоб якомога більше громадян були залучені до регулярних занять спортом, зміцнювалося здоров’я українців та знижувалися показники захворювань, що виникають через недостатню фізичну активність, покращувалися якість та тривалість життя наших людей.

На сьогодні будівництво першого з 4-х майданчиків фактично завершено у с. Українка Українського старостинського округу. Жителі села з величезним ентузіазмом сприйняли цю подію й активно постять фото майданчика у соцмережах. Очільник старостинського округу Вікторія Діденко, яка активно відстоювала саме Українку для будівництва спортмайданчика, взагалі переконана, що селу, яке є центром старостату, цілком до снаги стати одним із спортивних осередків всієї громади.

– У приміщенні старостату вже функціонує тренажерна зала, завершується будівництво сучасного спортивного майданчика, розповідає Вікторія Валеріївна. – Крім того, за підтримки депутата обласної ради маємо амбітні плани реалізувати в Українці ще один спортивний проект, про який розповімо трохи пізніше…

Мультифункціоальний майданчик має спеціальне гумове покриття та включає в себе спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, бруси, лавку з упором для пресу, упор для віджимання, потрійний турнік, комплект тумб для стрибків, рукохід-драбину та ін.