У Новопавлівській громаді відкрито “активний парк”!

На Дніпропетровщині продовжують відкриватися «активні парки».

Один з них тепер і на території Новопавлівської сільської ради.

Разом із новопавлівцями локацію для активного дозвілля відкрили во голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов, заступник голови ОДА Ольга Горб, голова Синельниківської райдержадміністрації Світлана Назарчук, учасники розширеного засідання виїзної колегії РДА.

…Активний парк розташовано на території славнозвісної Чугуєво-Арени, яка є однією із яскравих візитівок Новопавлівської громади.

Біля входу в парк розміщено інформаційний стенд, а біля кожного спортивного елемента – табличка з QR-кодом. Тобто, за допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного ступеня складності. Тренери – зірки українського спорту.

Варто відзначити, що активний парк на Чугуєво-Арені має досить потужну інфраструктуру та цілий ряд локацій, зокрема гімнастичний комплекс (турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя), а також майданчики для міні-футболу, волейболу, настільний теніс, справжнісінький боксерський ринг та багато іншого. Крім того, на майданчику встановлено ряд рухливих тренажерів та гойдалок для зовсім юних відвідувачів.

Почесні гості щиро привітали новопавлівців із відкриттям “активного парку” та разом із сільським головою Миколою Гавриловим здійснили оглядову екскурсію чималенькою територією спортивного комплексу, який відтепер облаштований сучасними локаціями для активного дозвілля.

Проєкт «Активні парки – локації здорової України» – ініціатива Президента України Володимира Зеленського.