Субота, 20 Липня, 2024
Життя громади

Бути першим завжди відповідально !

29 жовтня перший депутатський корпус в історії Межівської об’єднаної громади, який почав свою роботу 7 листопада 2017 року,  зібрався на заключне пленарне засідання своєї каденції.

Сорокову  сесію Межівської селищної ради VII скликання провів селищний голова Володимир Зражевський. Традиційно насичена черга денна включала в себе 18 питань.

Депутати заслухали та затвердили звіт щодо виконання селищного бюджету за  9 місяців 2020 року – доповідала заступник начальника відділу фінансів та бюджету виконавчого комітету ради Тетяна Зіненко.

Також були затверджені ряд селищних програм, зокрема Програма розвитку освіти Межівської селищної територіальної громади на  2021-2023 роки; Програми з розвитку фізичної культури та спорту на 2021 – 2023 роки; Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2021-2023 роки; Програма з профілактики злочинності на території Межівської селищної ради на 2021 – 2023 роки; Програма запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки на 2021 – 2023 роки та внесені зміни до діючих Програм.

Завершували чергу денну питання управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади та земельні питання.

Після закінчення пленарної частини пройшла урочиста частина, під час якої селищний голова Володимир Зражевський щиро подякував всьому депутатському корпусу за плідну роботу протягом каденції та підкреслив, що її можна охарактеризувати, як надзвичайно ефективну.

– Бути першим завжди відповідально! – наголосив Володимир Миколайович. – Але ми з вами впорались і заклали досить міцний фундамент для розвитку громади на наступні роки.

Кожен з присутніх депутатів  був відзначений Подяками Межівського селищного голови за сумлінне виконання депутатських обов’язків, високий професіоналізм та відповідальність у вирішенні проблем жителів громади.