ДРУГИЙ ПІШОВ: У Новопідгороднянській школі створено зону комфорту для малят (учнів 1-4 класів)

«Межівський меридіан» розпочав серію публікацій про переможців конкурсу громадського бюджету 2019 року. Читачі вже познайомилися з результатами впровадження проекту у Володимирівці. Наступний переможець – Новопідгороднянська школа. Із кількох поданих закладом на конкурс проектів до голосування був відібраний і переміг один – «Створення зони комфорту для малят (учнів 1-4 класів)».

Ще до отримання коштів гранту в школі почали підготовку до облаштування дитячої зони комфорту. Ось що розповіла директор навчального закладу Ольга Степанівна Міщенко:
– Коли ми дізналися про перемогу у конкурсі, то не стали гаяти часу. Власними силами готували рекреацію початкових класів до завезення обладнання. Підлогу застелили лінолеумом, поштукатурили і наново пофарбували стелю та стіни.

Тематичне оформлення коридору – зміни пір року. Радіатори опалення пофарбовані у сезонні кольори, задня стіна зараз декорована зимовими елементами, навесні це будуть весняні мотиви і т.д. Раніше вона використовувалася як задник сцени для проведення святкових заходів. А сама рекреація перетворювалася на глядацьку залу. А як же тепер?

– Облаштування зони відпочинку для школярів ніяк не завадить проведенню тут виховних заходів, – продовжує пані Ольга. – Адже все обладнання – мобільне, при бажанні його легко можна перемістити в інше місце. Це доволі зручно. На другій вільній стіні розмістили інформаційні стенди. Там же будуть прикріплені дві коркові дошки для організації виставок дитячих творчих робіт.

Залюбки граються на перервах дітлахи у новій зоні комфорту, де для них обладнано сучасний, добре укомплектований простір для відпочинку та розвитку. Гірка з драбиною для лазіння, столи і стільці-пуфи, м’який куточок, сухий басейн, ігрові сенсорні тунелі – усе це з захопленням уже протестувала малеча.

Тож умови дозвілля молодших школярів максимально наблизилися до стандартів нової української школи. Фізичний розвиток, інформаційне оточення, позитивні емоції – усе сприяє всебічному розвитку дітей.

Директор зауважила, що коштів отриманого гранту вистачило і на придбання обладнання, і на проведення косметичного ремонту приміщення.

Звичайно, отриманий результат надихає. Тому на майбутнє вже є план оформлення кабінету української мови та літератури. Що саме там буде – поки що інтрига. Але Ольга Степанівна говорить, що обов’язково цей проект подаватимуть на конкурс бюджету участі.

Тож побажаємо активним людям удачі!

Антоніна Тарасенко