П’ятниця, 19 Липня, 2024
Влада в діїЖиття громадиПро головне

Дякуємо за добротворення! На Межівщину прибула партія гуманітарної допомоги.

Від перших днів війни і до сьогодні на території Межівської громади на повну потужність працює штаб гуманітарної допомоги.

У цей важкий час координується та успішно вирішується чимало нагальних питань: збір продуктів харчування та теплих речей для ЗСУ і тероборони, взаємодії з тими, хто постраждав від російської агресії і потребує допомоги та багато-багато іншого.

Сьогодні гуманітарна допомога надходить на Межівщину, в тому числі і з централізованих джерел – по лінії обласної та районної державних адміністрацій, від благодійних організацій, фондів  центрів.

Зокрема, цими днями, біля 5 тонн гуманітарної допопоги прибуло на Межівщино від Благодійного фонду «Право на захист».

 

Керівнику Благодійного фонду «Право на захист»

Олександру ГАЛКІНУ

Шановний Олександре Юрійовичу!

Виконавчий комітет Межівської селищної ради  висловлює Вам свою повагу та вдячність за поставлені  товарно – матеріальні цінності. Ці товари першої необхідності та продукти харчування  збережуть здоров’я та  життя багатьом вразливим верствам населення громади та особам, які прибули в громаду з територій, де ведуться бойові дії.

Дякуємо, що в цей складний  час Ви  з нами. Нас, всіх українців єднає одна мета – спільними діями послабити вплив наслідків війни на населення!

З повагою,

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ

Межівський селищний голова.