І ось Останній пролунав Дзвінок!..

27-29 травня у школах громад Межівщини пройшли урочисті лінійки з нагоди закінчення 2020-2021 –го навчального року.

Бентежна мить… Задумалися діти,
В струнких шеренгах зупинивши крок,
Стоять врочисто хлопці і дівчата –
Ось-ось останній пролуна дзвінок.
Непрохана сльозина у зіницях,
В душі із смутком радість обнялись.
Випускники сьогодні, як годиться,
З дитинством попрощатися зійшлись.

Школи самостійно визначали зручний день і формат, але звичайно з дотриманням усіх протиепідемічних обмежень. У переважній більшості лінійок брали участь випускники одинадцятих та дев’ятих класів, а також випускники початкової школи – четверті класи.

Межівська ЗШ №1

Цього року свято останнього дзвоника Межівський селищний голова Володимир Зражевський розділив з учнями, випускниками та педагогічним колективом опорного закладу освіти Межівської ЗШ №1.

«Сьогоднішнє свято особливе для кожного з вас. Для більшості школярів – це початок прекрасної пори літніх канікул і відпочинку. А для випускників, разом з останнім дзвоником, позаду залишається багато щасливих і веселих днів, цікавих справ, захоплюючих подій, але починається новий етап – самостійне доросле життя. Щиро бажаю вам побудувати власну успішну долю, реалізувати всі свої здібності і таланти. Також хочу висловити особливі слова подяки педагогам за їхню працю і внесок у виховання нашої молоді. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, сімейне благополуччя, мир і злагоду», – сказав Володимир Зражевський

За високі досягнення в навчанні нагороди отримали кращі учні.

Як ми вже повідомляли, цього року останній дзвоник пролунав для 2012 учнів загальноосвітніх закладів громад Межівщини, з них 101 – одинадцятикласник та 175 – дев’ятикласників.

Межівський аграрний ліцей-інтернат

Межівська ЗШ №2

Новопідгороднянська школа

Володимирівська школа

Новопавлівська школа

Слов’янська школа