Коротко про події у культурному та науковому житті Межівщини

Минулого тижня у культурному житті Межівської громади, а також у її науковому середовищі, відбулося декілька досить-таки знакових подій.

“Скажений день або Весілля Фігаро…”

Інтригуюча комедія від КПК “Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр”. Мабуть, найкращий подарунок межівчанам до 1 квітня!

Півтори години відпочинку і гарного настрою, а ще, як завжди, неперевершена гра вже добре знайомих акторів…

Володимирівська школа

Відзнаки і подарунки Дніпропетровського відділення Малої академії наук України отримали переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2020 році – учні 11 класу Анастасія Філіппова та Андрій Таранченко, а також їх науковий керівник, учитель біології Тетяна Володимирівна Янченко.

Бібліотеки Межівщини

Час не стоїть на місці. І кому це не знати, як талановитим людям пера і слова. З весняним теплом члени любительського історико-літературного об’єднання «Літературне слово Межівщини», об’єднавши свою творчість і зусилля, випустили нову збірочку під назвою «Межівський весняний первоцвіт».

Видання буде корисним любителям поезії та прихильникам творчості земляків. До збірки увійшли вірші Дарагана Юрія, Бабця Петра, Середи Лариси, Середи Тамари, Голянич Ольги, Новікової Надії, Стеценко Дарини, Сотник Лідії, Малишко Ольги, Лісничої Наталії, Філіппової Валентини, Грищенка Миколи, Пузіна Валентина, Єфименка Валерія, Міщанин Катерини, Діброви Пилипа, Давиденко Валентини, Винника Олександра.