Межівська громада отримала подяку від 3-ї окремої штурмової бригади

Межівська селищна територіальна громада отримала подяку від 3 -ї окремої штурмової бригади.

Про це повідомив Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

«За вагомий внесок у підвищення боєздатності 3 -ї окремої штурмової бригади та майбутню перемогу України у війні за незалежність», – йдеться у тексті подяки.

Нагадаємо, що понад 7 мільйонів із бюджету Межівської селищної територіальної громади спрямували на підтримку Збройних сил України. На ці кошти придбані дрони, комплектуючі до безпілотних літальних апаратів,  антидронові рушниці, запчастини для техніки, акумулятори та зарядні пристрої тощо.

Межівська громада з Дніпропетровщини спрямувала на ЗСУ 7 мільйонів гривень

 

Що відомо:

14 лютого на позачерговій   – Тридцять другій сесії VIII  скликання депутати громади виділили кошти в загальній сумі 7 167 тисяч 900 гривень для підтримки ЗСУ.

Кошти виділені на виконання заходів селищної Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та інших військових формувань на 2023-2026 роки у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету, а отримувачами є військові частини Міністерства оборони України, зокрема: 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада , 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр», 108-ма окрема бригада територіальної оборони, 3-я окрема штурмова бригада.

У складі всіх цих формуваннях дають відсіч окупантам і захисники з Межівської громади.