Наведемо чистоту і порядок у нашому спільному домі!

18 вересня Межівська громада долучається до Всесвітнього Дня прибирання!

У зв’язку з цим виконавчий комітет Межівської селищної ради наголошує на дотриманні Правил благоустрою організаціями, підприємствами, установами всіх форм власності незалежно від підпорядкування , які здійснюють діяльність на території селищної громади!

Прохаємо терміново привести в належний стан території, на яких розміщені будівлі, споруди інші обєкти благоустрою та прилеглі до них території на відстані не менше 50 метрів, а ті, що розташовані вздовж доріг  – до проїзної частини.

У обов’язковому порядку здійснити покос трави та бур’янів та обпиляти дерева, які заважають руху транспорту  та можуть привести до аварійної ситуації.

Дякуємо за активну громадську позицію та взаєморозуміння!

Боротьба з амборзією – спільна справа!

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку. Амброзія полинолиста  — це один із найнебезпечніших в Україні карантинних бур’янів-алергенів.

    Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  Закону України  «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»  громадяни, підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також  визначену правилами благоустрою територію,  прилеглу до цих об’єктів.

Тобто, боротьба з бур’янами, у тому числі амброзією полинолистою, – обов’язок кожного громадянина, підприємця та посадових осіб!

 Нагадуємо жителям громади, власникам земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства. Посадові особи і громадяни, які порушують комплекс карантинних заходів, притягуються до відповідальності згідно з КУпАП  «Порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів».

Також закликаємо всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану нашої громади до плідної співпраці по знищенню амброзії!

Звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по знищенню та недопущенню  розповсюдження цього бур’яну.

Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження амброзії полинолистої.

Не можна стояти осторонь!

Боротьба з амброзією – справа кожного!

Це  збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля!