Новопідгородне святкує!

Минулої п’ятниці тут уведено в дію чудовий майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, який розташовано біля Новопідгороднянської середньої школи.

Проект загальною вартістю близько 1,8 мільйонів гривень реалізовано за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій та співфінансування з місцевого бюджету Межівської селищної ради.

Як розповів нам Межівський селищний голова Володимир Зражевський, за останні три роки на території Межівської об’єднаної територіальної громади відкривається вже четверте поле зі штучним покриттям для міні-футболу!

Новопідгороднянський майданчик, як і його брат-близнюк в смт Демурине (який також відкривали цього року – до Дня Конституції України), представляє собою сучасне поле для міні-футболу розміром 40х20 метрів із якісним синтетичним покриттям, що може використовуватись у будь-яку пору року за будь-якої погоди. Поле має металеву огорожу, за ним брукована алея, де розташовані лавочки для глядачів, урни для сміття.

…У першій частині святкового дійства на численних гостей чекала насичена концертна програма від Центру культури та дозвілля, зразкового танцювального колективу «Натхнення» і талановитих місцевих аматорів художньої самодіяльності: народних ансамблів «Червона калина» та «Креатив», учнів місцевої школи.

З вітальним словом до громади звернувся Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

– Мрії збуваються, шановні земляки! Цей чудовий майданчик – для вас! Відсьогодні на ньому можуть займатися всі бажаючі – як діти, так і дорослі!

Я знаю наскільки такий об’єкт потрібен сьогодні Новопідгородному, аби дати поштовх для розвитку фізичної культури та спорту в селі, відволікти нашу молодь від комп’ютерів та інших гаджетів на користь здорового способу життя! – наголосив очільник громади.

Привітали новопідгородян із цією знаковою подією та подякували селищній раді за плідну роботу виконуюча обов’язки старости Райпільського старостинського округу Ірина Тимошенко, депутат Межівської селищної ради Людмила Борисова, директор Новопідгороднянської школи Ольга Міщенко.

Нагадаємо, що одним із переможців конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», який вже вдруге проводиться Межівською селищною радою, стала жителька Новопідгородного Тетяна Сітар (кореспондент «Межівського меридіану») з проектом сільського дендропарку. Сам проект було представлено на святі, а селищний голова особисто вручив авторці сертифікат переможця конкурсу.

А оскільки свято проходило напередодні Дня фізичної культури та спорту, то не забарилися й відзнаки з цієї нагоди. Почесними грамотами та подяками Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя серед сільського населення Дніпропетровщини та з нагоди 70-річчя створення ВФСТ «Колос» були відзначені начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради Литвиненко О.О., заступник директора Межівської ДЮСШ, тренер-викладач з волейболу Ткаченко Г.М., випускниця відділення волейболу Межівської ДЮСШ, капітан жіночої збірної команди Межівської ОТГ Анна Кий.

Під акомпанемент нестихаючих оплесків пройшла кульмінаційна частина свята: Межівський селищний голова Володимир Зражевський, вчитель фізкультури Новопідгороднянської ЗШ Михайло Гладченко та капітан шкільної футбольної команди Олександр Коханевич перерізали символічну стрічку-відкриття та здійснили перші удари по м’ячу. І, як подарунок від селищного голови юним спортсменам Райпільського старостинського округу, – комплект новеньких футбольних м’ячів.

Ну а як же без його величності футболу?..

Саме перші футбольні турніри на новенькому смарагдовому килимі перехопили естафету святкування.

Спочатку – турнір юнацьких команд Новопідгордного, Межової та Слов’янки, де впевнену перемогу святкували межівчани.

Трохи згодом свою майстерність та неймовірний запал (є ще порох у порохівницях!) продемонстрували вже ветеранські колективи Новопідгородного, Межової та гості з Петропавлівки. Вони також подарували глядачам неймовірну атмосферу, гольову феєрію та інтригу до останніх хвилин.

Що ще треба, аби поставити яскравий знак оклику як підсумок чудового свята спорту?

Гості-петропавлівці (які, до речі, стали кращими у турнірі ветеранів) в черговий раз залишилися під незабутнім враженням від ще одного сучасного майданчика в Межівській об’єднаній громаді, високої організації заходу, гостинності господарів.

Окремо всі учасники турніру дякували за смачну кашу (автор шедевру Анатолій Сітар).

…Без перебільшення, знаковий день для новопідгороднянської громади і Райпільского старостинського округу. Адже реалізовано ще один чудовий проект, який вселяє оптимізм і надію у завтрашній день українського села.

Репортаж Євгена ТРАВНЕВОГО