Подаруй солдату свято

У Володимирівському ліцеї до Дня захисника України відбулась благодійна акція “Подаруй солдату свято”, під час якої учні кожного класу зібрали пакунки для військовослужбовців та відправили на Схід.

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Наші воїни, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості.

Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни. І не дарма цей день був обраний для вшанування захисників України, адже 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, що особливо чествувалося за часів козацтва.

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час діти дарують військовим, які захищають цілісність нашої держави.

Ліцеїсти зібрали на Схід їжу, одяг, засоби гігієни та листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди – воїни Операції Об’єднаних Сил (ООС). Кожна коробка з передачею стане символічним подарунком до свята, аби солдати відчули частину родинного тепла.

Емоційними і зовсім не дитячими виявилися символічні листівки з привітаннями. Ці подарунки зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Джури військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)»  часто організовують акції на підтримку українських військових. Так і цього разу не полінувались і зібрали передачі солдатам, залучаючи учнів усіх класів, батьків і вчителів.

Низький уклін і щирі побажання здоровʼя, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

Вадим ЛУГАНСЬКИЙ,
вчитель предмету «Захист України» Володимирівського ліцею