«Покажу хустину на всю Україну»: у Центрі соціальних послуг Межівської громади відзначили День української хустки

День української хустки відзначили сьогодні  в Центрі соціальних послуг Межівської селищної радимистецьким проєктом «Покажу хустину на всю Україну».

Хустка – з давніх-давен найважливіша частина традиційного вбрання української жінки. І до наших часів улюблена та актуальна, адже проходить крізь всю історію українського народного одягу – від зображення на старовинних малюнках до вжитку  наших днів.

Незважаючи на «молодість», свято вже має свої звичаї: в цей день проводяться майстер-класи та конкурси на вміння та способи зав’язувати хустинку. Комунальний заклад “Центр соціальних послуг“ Межівської селищної ради” долучився до події мистецьким проєктом «Покажу хустину на всю Україну».

В його рамках відвідувачами – учасниками вокального колективу «Джерела» – та працівниками закладу було продемонстровано яскраве різноманіття українських хусток, способи їх зав’язування для будь-яких випадків життя, а також виконано елегантний танок з цим вишуканим елементом українського вбрання на всі часи.

Пам’ятаймо, хустка – особливе вбрання для українок. В ній  поєдналися стримані кольори та витончені малюнки, ніжні візерунки та яскраві фарби, що відзначають ментальність наших жінок, їх природню красу. Цей аксесуар здавна в родинах і до сьогодні  – їх оберіг, символ кохання, злагоди та затишку. Та не забуваймо одягати, шанувати та пишатися невід’ємною частиною нашої культурної спадщини – українською хусткою!

#покажухустинунавсюУкраїну#Центр_соціальних_послуг_Межівської_селищної_ради #соціальна_справа_і_важлива_і_ цікава

Із задоволенням долучаємось до фоточеленджу «Моя хустка найкраща!» від @СКЗПО «Межівський будинок дитячої та юнацької творчості» #деньукраїнськоїхусткиМежівськаСТГ

Світлана Алєксєєва, Центр соціальних послуг.