Розпочала роботу Спостережна рада Центральної лікарні

Перше засідання спостережної ради КНП  “Центральна лікарня” МСР”” вийшло не суто формальним, як-то обрання керівного складу, визначення ключових напрямків роботи тощо. А досить продуктивним, вже, як повноправного наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає медичну допомогу вторинного рівня.

Щодо обов’язкової, установчої частини, то вона теж пройшла досить конструктивно.

Розглянувши кілька пропозицій, зі складу ради одноголосно було обрану голову спостережної ради КНП “Центральна лікарня” МСР” – депутата Межівської селищної ради Ірину Сергієнко, заступником – депутата Межівської селищної ради Людмилу Дудко, секретарем – депутата Новопавлівської сільської ради Надію Бобенчик.

Без перебільшення, насиченим стало і перше робоче засідання.

У ньому взяли участь як численна делегація працівників лікарні, так і очільник Межівської громади Володимир Зражевський, Слов’янський сільський голова Галина Смольська, а також у форматі онлайн – голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Ольга Валевська.

Ключові питання черги денної: аналіз моніторингу фінансово-господарської діяльності закладу охорони здоров’я, виконання директором “Центральна лікарня” МСР”” Анатолієм Сергієнком умов контракту із засновником, тобто Межівської селищною радою, розгляд звернення колективу поліклініки ЦЛ щодо умов оплати праці.

Якщо коротко охарактеризувати понад 4-годинну роботу спостережної ради, то спільно з фахівцями моніторингової групи було виявлено цілий ряд недоліків у роботі адміністративних підрозділів закладу: економічних, кадрових, господарських тощо.

Було наголошено на неухильному дотриманні чинного законодавства, нормативно- правової бази, яка лежить в основі діяльності закладу.

Говорили також про: виконання умов законтрактованих пакетів з НСЗУ, раціональне використання фонду заробітної плати, використання новітнього обладнання, придбаного за рахунок місцевого бюджету та кошти грантодавців, облік гуманітарної допомоги та багато іншого.

На думку учасників засідання, багато з озвучених недоліків взагалі ставлять під питання перспективу розвитку закладу (надання послуг в рамках пакетів, кадрова політика).

Чимало пропозицій та рекомендацій було внесено під протокол, а на усунення виявлених порушень дано місячний термін. До наступного засідання ради.

Нагадаємо, що мета діяльності спостережної ради: сприяння реалізації права громадян, громадських організацій на участь в управлінні підприємством, що здійснює свою діяльність у сфері охорони здоров’я.

Власна інформація