У Межівській громаді поздоровили зі святом ветеранів місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування  вітальні листівки від Межівського селищного голови Володимира Зражевського отримали колишні очільники та працівники виконавчих органів місцевих рад  –  тобто ті, хто  багато років присвятили плідній роботі на благо територіальних громад Межівщини !

«Ви присвятили своє життя сумлінній та наполегливій праці на благо громади. Маєте активну громадську позицію та радуєте оточуючих своєю добротою, чуйністю та щирістю.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і стабільності, віри в нашу перемогу на ворогом та щасливе майбутнє Незалежної України»,  – йдеться у поздоровленні.

Від імені громади, секретар селищної ради Любов Володимирівна Максімкіна подякувала ветеранам за їхню роботу на самоврядній ниві, за те, що своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування, проявляючи мудрість та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу людям.

До поздоровлень, ветерани традиційно отримали і приємні подарунки.

 

На фото: Тютченко Прокопій Миколайович, Сріб’яник Світлана Володимирівна, Симоненко Ніна Іванівна; Лисенко Вєра Миколаївна, Варюха Тамара Олексіївна,  Шликова Наталя Іванівна, Бібік Марія Михайлівна.