У Межівській громаді з’явиться ще один старостинський округ

(Український старостинський округ охопить 8 населених пунктів та понад 1 тисячу жителів)

Таке рішення депутати одноголосно прийняли на пленарному засіданні тридцять шостої сесії селищної ради VII скликання, яке відбулося 26 серпня.

Коментуючи дане питання Межівський селищний голова Володимир Зражевський відзначив , що під час створення Межівської об’єднаної громади, на базі колишніх сільських рад  були утворені старостинські округи (всього – 6), за виключенням адміністративного центру – Межової, де чинним законодавством не передбачено створення окремого старостинського округу.

– Не є секретом, що у діяльності виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради – старости є першими помічниками у роботі з підвідомчими територіями, вони ж активно відстоюють інтереси громад своїх старостатів.

Але, на жаль, дедалі стає очевидніше, що населені пункти колишньої Межівської селищної ради залишаються певним чином поза увагою у вирішенні багатьох питань. Зокрема благоустрою, розвитку інфраструктури тощо.

Але сьогодні ми переконані, що вони повинні мати свою, так би мовити, єднальну ланку з об’єднаною громадою. Мається на увазі саме старостат та, чітко визначеного, представника у виконавчому комітеті ради.

– Сьогодні окреслено чіткий   план: як виправити ситуацію і вивчивши законодавчі нюанси пропонуємо вам на розгляд питання щодо створення – нового, сьомого старостинського округу.  – відзначив селищний голова.

Новий старостинський округ матиме назву Український і, відповідно, матиме центр – в селі Українка, яке має, порівняно з сусідніми селами, необхідну інфраструктуру.

Відзначимо, що нового старостату увійдуть 8 населених пунктів: села Веселе, Вознесенське, Жукове, Запорізьке, Степове, Новолозуватівка, Славне, Українка.

За офіційною інформацією населення старостату складе 1085 чоловік.

Загалом під час сесії депутати розглянули 14 питань, зокрема були внесені зміни до рішення «Про бюджет Межівської селищної територіальної громади на 2020 рік» ,  селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку   Межівської селищної територіальної громади на 2018-2019 роки, затверджено Положення про оренду майна Межівської селищної територіальної громади та ін.

Перед початком сесії, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Литвиненко вручив Межівському селищному голові Володимиру Зражевському Почесну грамоту від імені Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» – «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя серед сільського населення Дніпропетровщини та з нагоди 75-річчя створення ВФСТ «Колос».

Власна інформація.