У трьох старостинських округах селищної ради відкрито аптечні пункти…

Забезпечення жителів Межівської селищної громади  лікарськими засобами та медичними виробами  є питанням, яке постійно знаходиться в сфері підвищеної уваги.

І зовсім не випадково, адже доступність мешканців окремих віддалених населених пунктів до  лікарських засобів до сьогодні сміливо можна було охарактеризувати,  як болючу проблему.

Це повˊязано з тим, що  аптечні заклади в основному розміщені в  смт. Межова  а  стан доріг, які пролягають між населеними пунктами вже багато років залишає бажати кращого. .

По факту, станом на 1 січня 2020 р. аптечні пункти  здійснювали  діяльність   лише у двох старостатах: Райпільському ( в.о. старости Ірина ТИМОШЕНКО) та Іванівському ( в.о. старости Володимир ЯРЕМЕНКО).

З початку року  селищною радою   було розпочато реалізацію покрокового плану  щодо якнанайшвидшого  відкриття аптечних пунктів у всіх старостинських округах.

З цією метою проведено  ряд зустрічей та нарад з керівниками  закладів  охорони здоровˊя первинного рівня та ОКП «Фармація».

Адже, необхідність безвідкладного  вирішення цього питання  набула нового змісту у звˊязку з посиленням карантинних заходів на території громади  з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.

В терміновому порядку було вирішено ряд організаційних питань, повˊязаних з кадровим  та фінансовим забезпеченням діяльності аптечних пунктів за рахунок селищного бюджету.

У результаті вжитих заходів та спільних  зусиль селищного голови Володимира ЗРАЖЕВСЬКОГО, керівника КНП « Центр первинної медико – санітарної допомоги» Валерія КРАВЦЯ , завідувача аптеки № 76 ОКП «Фармація» Ірини СЕРГІЄНКО та в.о. старост Наталії ГОРЯЧКО, Віктора КУЖІЛЬНОГО, Олени АЛЄКСЄЄВОЇ  на даний момент аптечні пункти працюють  в Демуринському, Веселівському та Новогригорівському  округах на базі  амбулаторії в смт Демурино ( прикріплене населення 1795 осіб), та ФАПів: Веселівського ( прикріплене населення 1065 осіб), Новогригорівського ( прикріплене населення 766 осіб).

Питання відкриття аптечного пункту у Преображенському старостинському окрузі наразі вирішується.

Використано матеріал з офіційного сайту Межівської селищної ради.