Вчимося жити екологічно

Весняні толоки з благоустрою стартували по всій громаді. Активні жителі сіл та селищ виходять на вулиці, у парки, на майданчики, щоб причепурити їх.

У Новопідгородному весняні екологічні активності розпочалися із збору скла та пластику. 3 квітня зібрано 47 мішків скляних та ПЕТ пляшок, а також побутового пластику. Якби не завадила погода, було би більше. Акції по збору вторинної сировини (а саме нею стає сміття після сортування) стають у новопідгородян системними – кілька разів на сезон. Це покращує екологічний стан довкілля, зовнішній вигляд населеного пункту та околиць. А ще здача таких відходів на пункт прийому дасть змогу придбати потрібні для громади речі – фарбу для дитячого майданчика, цемент для установки лавочок тощо.

Допомогу у проведенні таких акцій щоразу надають місцеві підприємці – Валентин Харламов (ТОВ «Вектор-Х») та ФОП Анатолій Науменко. Третій рік поспіль вони дають трактори для збору сировини.

Подяка всім, хто прислухався і не поніс відходи в посадку чи в загальний бак для сміття. Вчимося жити екологічно, від цього залежить життя і здоров’я цілої планети!

Антоніна ТАРАСЕНКО