Субота, 20 Липня, 2024
Життя громадиПро головне

Всеукраїнські шкільні змагання “Пліч-о-пліч” стартували у Межівській громаді

У Межівській громаді розпочався територіальний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Перші спортивні протистояння, перші емоції та перемоги…

Сьогодні у гостинних стінах одного з ліцеїв відбулася зустріч учасників змагань від Межівської громади з різних видів спорту: волейболу/футзалу (Межівський ліцей №1), волейболу/спортивного орієнтування (Межівський ліцей №2) та баскетболу (Межівський аграрний ліцей).

З напутнім словом до юних спортсменів звернулись Межівський селищний голова Володимир Зражевський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної  ради Вікторія Діденко. Вони  побажали всім учасникам спортивного Проекту проявити свої найкращі якості та характер,  чесної боротьби на всіх етапах та, звичайно ж, перемоги.

Нагадаємо, у  закладах освіти Межівської селищної ради триває  підготовка до участі у проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» під гаслом «Разом переможемо».

Участь у такому масштабному спортивному форумі  – це  шанс показати себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних змагань, гідно представити свою школу/громаду/місто/область.

“Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”  – наймасштабніші учнівські змагання країни!

На учнів очікують захопливі етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Сьогоднішня зустріч учасників змагань мала не лише представницьку, а й суто спортивну складову.

 У поєдинку за право представляти громаду у турнірі з волейболу серед дівчат –  зійшлися команди Межівських ліцеїв № 1та №2 (тренери-викладачі   Микола Довгоспинний та Тамара Нагорна).

Чудовий матч,  багато яскравих розіграшів та комбінацій,  справжніх спортивних емоцій… Сильнішою цього дня стала команда Межівського ліцею № 2 !

Але чудова, товариська атмосфера не давала відчуття, що хтось цього дня програв.

Навпаки…

Повага, єднання, гучне «Слава Україні!» та щира вдячність ЗСУ!

Обслуговували змагання: головний суддя – заступник директора Межівської ДЮСШ  Галина Ткаченко та  головний секретар тренер-викладач  Межівської ДЮСШ Євген Олексенко.

«Межівський меридіан»