Жити – значить боротися!

Під такою назвою у Межівській центральній публічній бібліотеці 19 листопада пройшов захід, приурочений відзначенню Дня Гідності та Свободи, який відзначається в Україні 21 листопада. Хоча через карантинні обмеження присутніх було небагато, значимість зібрання від цього аж ніяк не зменшилась.

Ведучі, Юлія Карчмарчук та Інна Батрак, зробили екскурс у події семирічної давності, нагадавши присутнім, як починалися і розгорталися події на Майдані.

Пізнавальною була інформація про одного з перших загиблих – Сергія Нігояна. Він був нашим земляком, бо, хоч його родина переїхала на Дніпропетровщину з Азербайджану, сам Сергій народився і проживав у Солонянському районі. На Майдан поїхав за покликом серця, оскільки мав український паспорт і вважав Україну своєю справжньою Батьківщиною.

Звернулися до аудиторії заступник селищного голови Ірина Новак та Межівський військовий комісар Андрій Білик.

Ірина Новак, зокрема, побажала молоді, присутній у залі, не боятися відстоювати своє право на самовизначення. А Андрій Білик зазначив, що наш народ хоче жити вільно і незалежно. Але історія складається так, що мусить відстоювати власну свободу. Він висловив думку, що для людини найважливіше – визначити свій шлях у житті і дотримуватися обраного курсу. Адже Батьківщина у нас одна.

Тематична інсталяція, відповідний відео- та музичний супровід, пісні у виконанні Владислави Карчмарчук та Ольги Цибіної надали особливого емоційного забарвлення заходу.

Наприкінці зібрання Ірина Новак запросила присутніх 21 листопада протягом дня вшанувати пам’ять Небесної Сотні покладанням квітів до пам’ятного знаку, дотримуючись карантинних вимог.