Депутат – це сумлінна праця та сумісна відповідальність!

Надія Галабурда

Кандидат до Дніпропетровської обласної  ради

№1 у бюлетні голубого кольору по партійному списку

за  номером 10   ВО «Батьківщина»

 

Автобіографія

Я, Галабурда (Лисенко) Надія Анатоліївна, народилася у місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянка України.

– з 2006 року по 2007 рік навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ;
– з 2008 року по 2011 рікнавчання у ад’юнктурі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;
10.07.2011 рокурішенням Атестаційної колегії МОН присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук
28.04.2015 рокуприсвоєно вчене звання доцента кафедри адміністративного і кримінального права юридичного факультету .
Трудова діяльність:
– з 12.04.1994 по 01.07.2011 роки працювала у підрозділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю. По досягненню вислуги років (за оперативним стажем) була звільнена у відставку.
– з 01.09.2011 року призначена на посаду доцента и почала свою работу у системі вищої освіти де і працюю по теперішній час.
– з лютого 2020 року прийняла рішення стати практикуючим правозахисником – склала кваліфікаційний адвокатський іспит.

Я вважаю, що мої особисті та професійні якості охоплюють професійну компетентність – знання закону, здатність вести процес, писати мотивовані рішення; персональну компетентність – здатність справлятися із великим обсягом роботи, відкритість до розвитку та нових технологій; соціальну компетентність – здатність до медіації, повага до позицій сторін, здатність керувати продуктивною дискусією та принциповість, дозволять гідно та сумлінно виконувати обов’язки депутата Дніпропетровської обласної ради.

Маю намір домогтися втілення програм:

▪️Доступного медичного забезпечення.

▪️Якісної освіти для всіх дітей.

▪️Страхування вчителів і педагогів.

▪️Нової соціальної програми для молоді та пенсіонерів.

▪️Справедливих прозорих тарифів.

▪️Нової стратегії розвитку інфраструктури ОТГ.

▪️Захисту землі та підтримки аграріїв.

▪️Нової екологічної стратегії Дніпропетровщини

 

Передвиборна програма

        кандидата в депутати обласної ради від партії «Батьківщина»

Надії Галабурди

 

Очевидно, що всі ми втомилися від злиднів і невизначеності. Від брехні і зради. Від порожніх обіцянок і гасел. Нам хочеться дива, щоб в нашій країні, Дніпропетровщині та рідному Західному Донбасі відразу і раптом відбулися казкові зміни.

Але так не буває! Домогтися щасливих змін можна тільки прагнучи до мети послідовно і неухильно. Крок за кроком. Яскравим приОкладом такого підходу стала програма «Треба діяти», презентована Юлією Тимошенко та партією «Батьківщина». Вперше українцям пропонують не красиву картинку, а реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по дням та навіть годинам. В ньому є все необхідне для того, щоб надія втілилась в реальність.

Спираючись на власний життєвий і трудовий досвід, розуміючи сподівання і очікування жителів округу, упевнена у підтримці своїх виборців, я у своїй діяльності на посаді  депутата обласної ради докладу всіх зусиль для зміни життя людей нашого краю на краще. Досягнення цих задач можливе шляхом послідовного і твердого відстоювання принципів, якими я керуюся:

Безпечне життя

Створення екологічно безпечних та комфортних умов для життя населення Дніпропетровської області шляхом зменшення антропогенного навантаження й відновлення довкілля за рахунок упровадження інноваційних технологій виробництва, зменшення викидів парникових газів та підвищення рівня екологічної культури і свідомості суспільства.

Для такого промислового регіону як  наш проблема чистоти повітря і води одна з найактуальніших. Дуже важливо систематично моніторити якість води, яку ми п’ємо і повітря, яким дихаємо. Важливо, щоб цим зайнялися не тільки офіційні структури, а й про громадські організації.

Якicна питна вода

Забезпечення населення області питною водою нормативної якості в межах науково обґрунтованих нормативів (норм) питного водопостачання; реформування та розвиток водопровідно-каналізаційної мережі, підвищення ефективності та надійності її функціонування; поліпшення на цій основі стану здоров’я населення та оздоровлення соціально-екологічної ситуації в області; відновлення, охорона та раціональне використання джерел питного водопостачання.

Підтримка агропромислового комплексу

Гарантування продовольчої безпеки області, доступності харчових продуктів для населення, що відповідають вимогам стандартів якості, в обсягах, не нижчих за раціональні норми споживання, необхідні для активного, здорового способу життя.

Розвиток фізичної культури і спорту

Створення умов для розвитку фізичної культури і спорту, зокрема вдосконалення відповідного організаційного та нормативно-правового механізму, залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної реабілітації, максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді в дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її у дусі олімпізму.

Програма зайнятості населення

Забезпечення державного регулювання ринку праці за допомогою правових, організаційних і економічних важелів для сприяння зайнятості населення, детінізації ринку праці, ефективного використання робочої сили та соціального захисту неконкурентоспроможних верств населення.

Треба збільшити кількість робочих місць. Далеко не завжди в нашому регіоні можуть знайти роботу навіть висококваліфіковані фахівці. Тому молодь масово виїжджає на заробітки за кордон. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб забезпечити високооплачуваною роботою в межах регiона.

Дуже важливо не допустити закриття шахт.

Сьогодні вугільні шахти Західного Донбасу в порівнянні з багатьма іншими підприємствами працюють ефективно і стабільно. Але і над ними зависла загроза ліквідації, пов’язана зі спробою горе-політиків узаконити поставки вугілля з країни-агресора. Спільними зусиллями з компанією ДТЕК зобов’язуюсь не допустити цього і зберегти робочі місця для наших шахтарів.

Охорона здоров’я

Поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров’я населення шляхом підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги з пріоритетним напрямом профілактики та лікування хронічних неінфекційних та інфекційних, найбільш значущих у соціально-економічному та медико-демографічному плані класів і нозологічних форм хвороб.

Соціальний захист населення

Реалізація заходів щодо надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції шляхом виконання конкретних завдань з організаційного, матеріально-технічного та нормативно-правового забезпечення.

Патріотичне виховання

Cприяння реалізації державної та регіональної політики в системі патріотичного виховання населення Дніпропетровщини, спрямованої на виховання любові до України, усвідомлення громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей, формування патріотичного світогляду громадян, активної державницької позиції, мотивації до військово-спортивної загартованості, готовності до захисту Вітчизни, забезпечення системної взаємодії з громадськістю у питаннях, пов’язаних з патріотичним вихованням населення, розширення ролі і можливостей громадських об’єднань, сприяння духовно-моральній єдності суспільства.

 Юридична підтримка

Я професійний юрист і переконана в тому, що зможу допомогти землякам захистити свої права. На жаль, сьогодні в епоху правового свавілля це дуже актуально. Йдеться, в першу чергу, про земельні ділянки, комунальних боргах, пільгах і субсидіях.

 

Наостанок додам

Сьогодні необхідно більше допомагати людям. Обласна влада повинна зробити все можливе, щоб місцевий бюджет   статв пріоритетним і соціально орієнтованим. Це забезпечить гідний життєвий рівень пенсіонерам, турботу про підростаюче покоління і соціально незахищених громадян.

У кожному місті, або районі бюджет повинен забезпечувати розробку та реалізацію програм кредитування будівництва або придбання житла, одержання освіти, соціально-культурного розвитку населених пунктів.

Необхідно реалізувати на практиці безкоштовний гарантований мінімум медичного обслуговування. Лікарні повинні оснащуватися сучасним діагностичним устаткуванням.

Як жінка та мати додам, что родина – основа суспільства. Діти і молодь – вища наша цінність. Я зроблю все можливе, щоб наші діти виросли здоровими, міцними і розумними.

Впевнена, що мої прагнення зрозумілі кожному!

Надія Галабурда

Правозахисник, кандидат юридичних наук, доцент

Очільник Павлоградськоі окружної партійної організації ВО «Батьківщина»

 

 Потрібно захистити права наших земляків

– Чому українці живуть так бідно? Чому багатьом не вистачає коштів навіть на найнеобхідніше? Чому влада не діє і не докладає ніяких зусиль, щоб захистити права людей?

Сьогодні ці питання задають мільйони наших співвітчизників в усіх регіонах країни. Говорять про це і на Дніпропетровщині. Про багатьох проблемах земляків знаю не з чуток. Я народилася і виросла в Павлограді. Тут живуть мої родичі та друзі. Їх проблеми – це і мої проблеми.

Вважаю, що сьогодні дуже важливо захистити права наших земляків. Йдеться, в першу чергу, про земельні ділянки, комунальних боргах, пільгах і субсидіях.

Я професійний юрист  переконана в тому, що зможу допомогти землякам захистити свої права.

Але справа не тільки в цьому. Дуже важливо контролювати хід виконання обласних програм, спрямованих на розбодову  нашого регіону, щоб кожна бюджетна копійка використовувалася за призначенням. І в цьому я сподіваюся на вашу допомогти і підтримку.

Сподіваюсь на вашу підтримку. Разом у нас все вийде!