Звернення Зражевського В.М. до виборців

Шановні Межівчани,
жителі усіх 30 сіл і селищ громади!

Сьогодні я звертаюсь до Вас, як до виборців, тих хто 25 жовтня будуть обирати Голову Межівської селищної ради на наступні п’ять років. Людей, які будуть обирати Перспективу громади, наше майбутнє і майбутнє наших дітей.

Що хотілось би побажати Вам при виборі кандидатів. Не помиліться. Не піддавайтесь емоціям.

Я з Вами три роки. Це досить малий час, щоб суттєво покращити Ваше життя і дійти до кожного. Але цього достатньо, щоб виробити Стратегію, та вибудувати План розвитку громади. Для того, щоб вирішити усі проблеми, які накопичувались десятиліттями, потрібен досвід, освіта і, головне, бажання робити зміни.

Хочу нагадати, що на попередніх виборах Голови громади та депутатів селищної ради, ми не помітили великої кількості бажаючих взяти на себе цю місію. І це зрозуміло, адже бути першим хоча і почесно, але досить відповідально. Бути лідером – це означає вести за собою громаду, об’єднавши людей, фінанси, створивши потужну команду однодумців, які готові реалізувати твої ідеї та амбітні плани. І завдяки Вашій підтримці, я став першим Головою Межівської об’єднаної  громади. Першим, який це почав робити і який за це почав відповідати.

Так, дійсно, багато чого зробити не вдалось. Я це розумію і сприймаю як власну поразку.

Але є і успіхи, які я сприймаю як нашу спільну перемогу.

В громаді ремонтуються садочки, школи, будуються амбулаторії , оновлюється матеріальна база лікарні.

Про наші досягнення в спорті та культурі  знають далеко за межами громади.

Ми – громада, яка піклується про людей похилого віку і першою запровадила Соціальний автобус

та Програми матеріальної підтримки малозабезпеченим сім’ям. Динамічно розвивається позашкільна освіта, що дає нові можливості для всебічного розвитку учнівської молоді. Повертаючи у комунальну власність бездарно роздані приміщення, ми їх відновлюємо та створюємо нові робочі місця.

Ми стали на складний шлях відновлення інфраструктури, доріг, систем водопостачання, систем вуличного освітлення,  а придбана комунальна техніка здатна забезпечувати обслуговування усієї території громади.

В пам’ять про тих хто захищав нашу державу у роки Другої світової війни і тих хто захищає її в наш час  на Сході України, ми вперше почали відновлювати та будувати пам’ятні  знаки.

Для дітей та молоді нами будуються  сучасні дитячі та спортивні  майданчики.

Через проект мобільного ЦНАПу, ми наблизили  адміністративні послуги до кожного старостинського округу. За отриманням закордонного паспорта та ID картки тепер не треба записуватись в довгі черги та їхати до міста, а достатньо звернутись до Межівського ЦНАПу. Ми відновили роботу втраченого десятки років тому Центру побутових послуг.

В селищі вперше за  останні п’ятнадцять років почали зводити нові сучасні магазини. Завдяки реалізації проектів Громадського бюджету наші села поступово стають  сучасним та комфортними, а участь у міжнародних проектах дозволила залучити кошти на розвиток інфраструктури, сфери послуг та вивела нашу громаду в лідери інституційної спроможності серед громад області.

Звичайно, ці успіхи були б неможливі без підтримки громади, Вашої підтримки. Дякую Вам за це.

За останні три роки до мене звертались сотні жителів громади з різними проханнями і проблемами. Зрозуміло, не всі питання були вирішені, але жодне з них не залишилось без уваги та розгляду. Були емоції, розчарування, але, повірте, в кожному конкретному випадку я намагався Вам допомогти.

Сьогодні прийшов час чергових виборів голови Межівської селищної ради, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Ми разом повинні зробити свій вибір на користь майбутнього нашої громади, нас і наших дітей.

Прийдіть і зробіть свій вибір на користь майбутнього нашої громади, нас і наших дітей.

З повагою,
кадидат на посаду Голови Межівської селищної ради
Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ