Наші переможці: лауреати, дипломанти, просто талановиті…

Ось і закінчився цей складний і незвичайний навчальний рік. З гордістю можемо сказати, що майже з усіма викликами ми впоралися. Наш дитячий мистецький заклад, який завжди наповнений чарівними звуками різних музичних інструментів, де лунає дитячий сміх, завжди гамірно – враз спорожнів, став похмурим, холодним і сумним… Не відбулося багато цікавих форм роботи навчально-виховного процесу, запланованих мистецьких заходів, конкурсів, концертних виступів, зокрема традиційного звітного концерту.

Та попри все, за допомогою викладачів і батьків були знайдені нові форми дистанційного освітнього та мистецького навчання. Ми всі навчилися з розумінням ставитися до складних ситуацій, які загрожують найдорожчому – здоров’ю та життю. Тож, навіть під час карантину заклад продовжував активно працювати у дистанційному режимі. І нам є чим пишатися: наші учні та викладачі взяли участь у 32-ох конкурсах і фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Результат – 4 гран-прі, 39 лауреатів I ступеня, 28 лауреатів II ступеня, 17 лауреатів III ступеня і 4 дипломанти.

Та на цьому наш фестивальний марафон не завершується. Не зважаючи на труднощі всі показали високу майстерність і професійний рівень! Уперше в історії закладу під час карантину учні Межівської мистецької школи взяли участь та здобули перемогу у мистецькому фестивалі за межами нашої країни. Це стало можливим завдяки дистанційній участі у Міжнародному фестивалі «GOLD EUROPE – WORLD STARS 2020», який проходив у травні в місті Прага за підтримки Міністерства культури Чеської республіки. У ньому взяли участь біля 2000 юних митців з різних куточків Європи і ми пишаємося високим рівнем підготовки наших вихованців, які здобули призові місці у номінаціях «Інструментальне мистецтво», «Художнє мистецтво» та «Вокал».

Безперечно, у цьому велика заслуга як викладачів, так і батьків. Щирі слова подяки вам, шановні батьки! Дякуємо за розуміння, співпрацю і підтримку!

Також під час карантину викладачі у дистанційному режимі активно підвищували власну кваліфікацію, отримавши 11 сертифікатів з вебінарів, 5 майстер-класів від провідних викладачів і професорів консерваторій та 2 свідоцтва про курси підвищення кваліфікації державного зразка.

Тож, від імені викладацького та учнівського колективів ми дякуємо Межівській селищній раді, відділам культури й освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради. Усім вам хочемо сказати Спасибі за те, що в наш непростий час ви знаходите можливість підтримати дитячу творчість, яка закладає основи духовного життя покоління ХХІ століття. Бажаємо вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.

А ми сподіваємося, що наша праця, досвід, творчий потенціал і надалі будуть приносити межівчанам радість спілкування з музикою і ще не одне десятиріччя робити вагомий внесок у розвиток культури нашого рідного краю.

Нашим маленьким митцям бажаємо не втрачати натхнення і сил, завжди досягати успіхів і з радістю чекаємо вас у новому 2020-2021 навчальному році! Щасливих і веселих канікул!

Наталія ПІВЕНЬ,
директор Межівської мистецької школи