Незабутня екскурсія до музею

18 червня гуртківці Будинку культури ПСП “Мрія” с. Антонівське відвідали Межівський історико-краєзнавчий музей. Дітей гостинно зустріла Риб ’ янець Інна Миколаївна, яка провела цікаву та пізнавальну екскурсію. З її розповіді ми дізналися, як раніше жили українці, побачили стародавні речі побуту, одяг, знаряддя праці та інше. Особливо дітям сподобалася розповідь про те, якими іграшками у 50-70 роки минулого століття прикрашали новорічну ялинку (навіть світлину зробили на пам’ять).

Приємною несподіванкою під час екскурсії стала зустріч із депутатом Новопавлівської сільської ради Надією Миколаївною Бобенчик, яка привітала дітей з початком літніх канікул і подарувала їм цікаві розвиваючі ігри, пригостила солодощами, побажала весело провести відпочинок.

Аделаіда Іщенко провела майстер-клас з боді-арту (намальовані метелики, пташки, скорпіони, сердечка, колоски на обличчях дітей були, як живі).

Організатори екскурсії подбали про те, щоб дітям різного віку було цікаво.

Особливу вдячність висловлюємо директору ПСП “Мрія” Олександру Андрійовичу Крупі, який виділив транспорт для поїздки до Межової і завжди піклується про підростаюче покоління.

Повертались додому задоволені та щасливі, адже є що розповісти батькам. Упевнена, що ми й надалі будемо жити однією великою дружною родиною.

Валентина МАКОГОН,
завідувач Будинку культури ПСП ” Мрія”