Розмалюю писанку, розмалюю

19 квітня у Центрі культури та дозвілля було жарко. І це не дивлячись на те, що опалювальний сезон уже закінчився, і погода не радує теплими сонячними днями. А все тому, що там визначалися переможці відкритого селищного фестивалю «Розмалюй Великодню писанку». Журі було нелегко, адже цього року заявку для участі подала 71 людина. А робіт було набагато більше. Тож роботи суддям вистачило.

Згідно Положення, роботи подавалися у трьох номінація: «Писанка», «Мальованка», «Декоративне мистецтво». Для оцінювання писанки і мальованки були об’єднані в одну групу.

Техніка виконання робіт – найрізноманітніша. Це і традиційна робота писачком, і нанесення малюнка різним фарбами, і вишкрябування орнаменту. А щодо декоративних яєць – то й мови немає. Стрічки, бісер, папір, нитки, серветки для декупажу – усе йшло в хід в умілих руках. Цього року вперше на конкурс були представлені витинанки.

Найменшому учаснику 6 років. Та він уже заявляє про себе на фестивальних просторах.

Географія конкурсу досить широка. Надійшли заявки з усієї Межівської громади, а також із Зоряного Слов’янської СТГ.

Варто зазначити, що роботи були тільки пронумеровані, автори не вказувались. Тому оцінювання проходило об’єктивно.

Так хто ж виборов почесні призові місця?

У першій категорії (писанки та мальованки), з визначенням переможців особливих труднощів не виникло, майже всі члени журі були одностайними. Місця розподілили наступним чином:

І – Аделаїда Іщенко, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Веселка» Центру культури та дозвілля»;

ІІ – Дар’я Лесик,

ІІІ – Валерія Костиря – члени гуртка «Народні ремесла» Межівського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Воскобойник Н.І.).

Серед робіт декоративного напрямку на почесному І місці робота Олени Ребенок із Володимирівської школи. А от другу і третю сходинку п’єдесталу зайняли відразу по три учасники:

ІІ місце розділили Дар’я Деркач з Межівської ЗШ №1 І – ІІІ ступенів, Віта Гришко з Преображенської філії №7 Центру культури та дозвілля, Руслана Рубан з Межівської СШ №2 І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце розділили Лаврущенко Ельвіра та Лаврущенко Кароліна із Зоряного, Ірина Чайка з Володимирівської філії №2 Центру культури та дозвілля, Аліна Гайдабура з Володимирівської філії №2 Межівської ЦПБ.

Але журі не залишили поза увагою ще одну роботу. І винесли рішення про вручення спеціального приза композиції авторів із Володимирівської школи Каджарових Онура Раміл-огли та Аміра Раміл-огли:

Переможців визначено, а що ж далі? А далі буде нагородження переможців, відзначення всіх учасників, створення великої писанки.  Завітайте – і зможете помилуватися справжніми витворами мистецтва.

Захід відбувся  28 квітня  біля Центру культури та дозвілля, з дотриманням встановлених карантинних вимог. Детальніше читайтена нашому сайті 

Антоніна ТАРАСЕНКО