Солодкі подарунки від Святого Миколая!

День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського світу. Зайве говорити, що з особливим нетерпінням чекають на день пам’яті Святителя саме діти , які напередодні пишуть листи, моляться до нього, згадують свої добрі вчинки протягом року.

Цими днями Святий Миколай від Межівської селищної ради завітав до дітей військовослужбовців з інвалідністю, які брали участь в АТО та дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи. І звичайно ж, не з порожніми руками, а солодкими подарунками.

Традиційно, посланцями Чудотворця виступили працівники віддділу соціального захисту виконавчого комітету (начальник Василенко А. В.) та старости округів селищної ради. Всього солодощі від Миколая отримали 18 діток згаданих категорій по Межовій, Райпільському, Іванівському, Демуринському та Преображенському старостинських округах.

Від імені батьків щиро подякував громаді за увагу і турботу – ветеран АТО Ігор Бут.

Як нам повідомила начальник відділу Анна Вікторівна Василенко, подарунки придбані у рамках «Програми надання цільової адресної допомоги окремим категоріям населення Межівської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки».

… Колись в давнину Святий Миколай започаткував добру традицію – допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Надзвичайно приємно, що і через століття ця традиція живе серед нас і вже сьогодні дива творяться простими людьми від його імені, вселяючи в наші душі надію і віру на краще майбутнє!