В інклюзивно-ресурсному Центрі Межівської громади влаштували різдвяне свято для маленьких вихованців

25 грудня в Інклюзивно-ресурсному центрі Межівської селищної ради відбулося різдвяне свято для найменших вихованців.

Цей день запам’ятається дітлахам розвивальними конкурсами, цікавими іграми, танцями та …, звичайно ж, зустріччю із Святим Миколаєм та різдвяними подарунками.

…Кожного разу переступаючи поріг цього чудового закладу потрапляєш в родинну атмосферу справжнього тепла, уваги, доброти.

Адже, інклюзивно-ресурний центр – це справжня оаза милосердя і розуміння для дітей з особливими освітніми  потребами та їх батьків, як об’єднаної громади так і всієї Межівщини! Так було і цього разу.

І, звичайно, сам перебіг свята, який мимоволі занурював усіх присутніх у відверту, зворушливу атмосферу, нікого не залишаючи байдужим спостерігачем.

Той хто, хоча б раз брав участь подібних заходах – обов’язково запам’ятає – з яким величезним ентузіазмом та неприхованою радістю їх сприймають самі дітлахи.

Чимало позитивних емоцій отримали вихованці інклюзивно-ресурсного центру під час ігор та конкурсів разом із винахідливими працівниками закладу на чолі з директором Ларисою Іванівною Матюхіною. Вони, як завжди, ретельно і максимально фахово підготувалися, аби порадувати своїх підопічних.

Дітлахи мали змогу прикрасити власну різдвяну ялинку, «створити справжню хуртовину»  та взяти участь у розвивальних іграх… А ще – зустрітись із святим Миколаєм,  отримати від нього омріяні подарунки, потанцювати та відпочити у теплому, дружньому колі…

Все це дарувало настільки позивний заряд енергії, що просто мимоволі, і батьки, не лише щиро раділи за гарний настрій дітей, а й самі стали активними учасниками свята!

Свою ялинку на святі прикрашав і “Межівський меридіан”.

Натхненний та креативний колектив інклюзивно-ресурсного Центру

Межівської селищної ради