Ялинка для дітей пільгових категорій

Передноворічний настрій – що може бути кращим в останні грудневі дні? І діти, і дорослі в очікуванні дива, чогось незвичайного. Святкове диво, а саме театралізоване новорічне дійство «Пригодии Смугастика та його друзів» показали 30 грудня у Межівському Будинку дитячої та юнацької творчості.

Більше сотні дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зібралися цього дня біля ялинки. Добрі казкові герої не тільки розважали юних глядачів, але й долучали їх до казкового дійства. Ще при вході гості отримали цукерки з номерами, які допомогли їм об’єднатися в групи і попрацювати в новорічних майстернях «Зимова казка», «Паперові фантазії», «Чарівна намистинка».

А потім почалася казка. Захоплюючі пригоди героїв не залишили нікого байдужим. Тільки сказати – Баба Яга претендує на роль Снігурки! Вона сучасна та креативна, і спалахи фотоапаратів, шанувальники та інтерв’ю – все це її стихія. Та все ж добро, як завжди, перемагає. Тигреня Смугастик, якого викрала Яга, повертається, справжня Снігуронька з’являється на святі, ялинка засвічує новорічні вогні. Крім казкового дійства, працівники Будинку дитячої та юнацької творчості підготували для дітей цього дня ігри, конкурси, цікаві загадки, парад новорічних костюмів та інші розваги.

Ну і який же Новий рік без подарунків? Звичайно, до гарних вражень, веселого настрою дітвора отримала ще й солодощі. А от попіклувались про подарунки, а також про підвіз дітей до Межової з населених пунктів громади у відділі освіти (начальник Литвиненко О.О.)

Отож, свято вдалося!

Головний критерій – дитячі посмішки і радість в очах малечі.